YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hava sıcaklığı artacak
Hava sıcaklığı artacak
06 Temmuz 2011 11:08
Hava sıcaklığı ülke genelinde artarak mevsim normalleri üzerinde seyredecek.

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey kesimleri ile Göller Yöresi parçalı ve çok bulutlu, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Bursa il geneli, İstanbul'un Çatalca ve Silivri ilçeleri ve Göller Yöresi (Isparta, Burdur), Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Ardahan ile Konya'nın batı kesimleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerler parçalı ve az bulutlu geçecek.

HAVA SICAKLIĞI: Ülke genelinde artarak mevsim normalleri üzerinde seyredecek.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esecek.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Bursa il geneli ile İstanbul'un Çatalca ve Silivri ilçeleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

EGE: Parçalı ve az bulutlu geçecek.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, doğusu parçalı ve çok bulutlu, Göller Yöresi öğle saatlerinde sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, Konya'nın batısı öğle saatlerinde hafif sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu geçecek.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu, Trabzon, Rize ve Artvin çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, bölgenin kuzeyi parçalı bulutlu, öğle satlerinde Kars ve Ardahan çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.


GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek.
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler