YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hava Harp Okulu'nda aramalar sona erdi
Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimine ilişkin Bakırköy Yeşilköy'de bulunan Hava Harp Okulu'nda yapılan aramalar sona erdi.
Hava Harp Okulu'nda aramalar sona erdi
18 Temmuz 2016 / 05:12 Güncelleme: 18 Temmuz 2016 / 10:35

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin Bakırköy Yeşilköy'de bulunan Hava Harp Okulu'nda yapılan aramalar sona erdi.

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ile çok sayıda özel harekat, sivil ve resmi polis ekibinin katıldığı sabahın erken saatlerinde başlayan aramalar tamamlandı. 

Üzerlerinde Jandarma yelekleri olan askerlerin de aramalar sırasında Hava Harp Okulu'na girdiği görüldü. Arama çalışmaları ardından ellerinde delil poşetleri ve arama tutanakları olan polis ekipleri Hava Harp Okulu'ndan ayrıldı.

Arama çalışmaları ile ilgili detaylı bilgi verilmezken, aramaların ardından okulun ana nizamiyesine 2 zırhlı polis aracının ve özel harekat polislerinin bekleyişi sürüyor.

 // Ömer
sn. Erdoğan için; ülkeyi pis bir bilinmezliğe sürüklüme ve mütedeyyin insanları mağdur etmekten ötürü Allah belasını versin diyen aynı zamanda personel özel bilgilerini abilerine veren müdür ve diğer yetkililer için neler yapılacak bakalım....
18 Temmuz 2016 08:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler