YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hava daha da ısınacak!
Hava daha da ısınacak!
23 Ağustos 2012 11:49
Hava sıcaklığı yeniden mevsim normallerinin üzerine çıkıyor...

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerine çıkacak. Bu yüzden yetkililer, dışarı çıkacak vatandaşlara dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulundu.

Yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Karadeniz kıyı kesimi ile Ordu çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzey kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu; Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, Marmara ve Kıyı Ege'de kuzeyli yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık, Trakya kesiminin öğle saatlerinde parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek.

EGE: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgar; kuzeyli yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyı kesimi ile Ordu çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler