YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hatay’da sınıra askeri sevkiyat sürüyor
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye sınırındaki birliklere takviye olarak gönderdiği araçların Hatay’a sevkiyatı sürüyor.
Hatay’da sınıra askeri sevkiyat sürüyor
20 Eylül 2017 / 20:26 Güncelleme: 20 Eylül 2017 / 20:32

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye sınırındaki birliklere takviye olarak gönderdiği araçların Hatay’a sevkiyatı sürüyor.

TSK’nın çeşitli birliklerinden karayolu ile gönderdiği tanklar Hatay’a ulaştı. Askeri tırlar ile Hatay’a gönderilen tankların Ahmet Tor Kışlası’nda konuşlandığı öğrenildi.

Ahmet Tor Kışlası’nda konuşlandırılan tankların takviye olarak Suriye sınırındaki askeri birliklere gönderileceği belirtildi.

Askeri araç ve personel sevkiyatının devam etmesi bekleniyor.

peter arnetimiz eksik..birini bulun bari
 // hursit dilaver
bu tip haberlere resimlere yasak y0k mu..bu ne iş.0 bölgede bari duşmanla beraber bekliyelim.tankların yanında mangal yapsınlar hatay kunefesi,yesinler.yahu nerde gizlilik.bu laçkalık başımıza iş açacak.yeni bir kıbrıstaki gibi 0lay başımıza gelmesin.dikkat edin 0 zaman asker sefer kıyafeti değil,rutbesiyle cephedeydi.bunu gören, hımm burada albay 0lduğuna göre,paşa 0lduğuna göre şunlar var demek diye hesap yaptı.etmeyin.asker bu tip haberlere sansur k0ysun.ihanetler böyle başlar.s0nra da basın özgurluğu diye vıyaklatmıyalım bunları.BU BİR SAVAŞ VE ULKE İSTİKBALİ SÖZ K0NUSU..Öyle medya,hurriyet,insan hakkı falan 0lmaz.yarın savaşta arabalarınızı devlet isteyince bu hainler denize atar....
20 Eylül 2017 Çarşamba 21:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler