YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Haseki'deki hastalar mağdur oldu
Ergenekon tutuklusu Ersöz hastaneye kaldırıldı. Hastanedeki diğer hastalar mağdur oldu!
Haseki'deki hastalar mağdur oldu
31 Temmuz 2009 / 15:22 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Silivri Cezaevi'nden getirilen Ergenekon tutuklusu Emekli Tümgeneral Levent Ersöz'ün Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde servisler arasında taşınması büyük kargaşaya neden oldu. Jandarmanın basın mensuplarının görüntü almaması için hastane bölümlerine giden yolu kapatması nedeniyle birçok hasta taşıyan ambülans beklemek zorunda kaldı.

Edinilen bilgiye göre; sabah saatlerinde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji servisine getirilen Levent Ersöz, daha sonra Acil Servis'e götürüldü. Bir süre burada tutulan Ersöz, daha sonra kliniklerin ve yatan hastaların bulunduğu binaya alındı. Jandarma ekipleri, basın mensuplarının görüntü almaması için Ersöz'ü 50 metrelik mesafe için ambülansa bindirdi. Ersöz'ün kısa mesafeler için ambülansla götürülmesi hastane bölümleri arasındaki yolu tıkadı. Yolun tıkanmasıyla birçok hasta taşıyan ambülans beklemek zorunda kaldı.

Bu arada, jandarma ekipleriyle basın mensupları arasında kargaşa yaşandı.


Levent Ersöz Haseki'de

Edinilen bilgiye göre, uzun süre Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde Silivri Cezaevi'ne nakledilen Levent Ersöz, bugün Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Cezaevi aracı ile Üroloji kliniğine getirilen Ersöz, burada bir süre kaldıktan sonra tekerlekli sandalye ile hastanenin acil servise götürüldü.

Bu arada jandarma ekipleri, basın mensuplarının görüntü almaması için büyük çaba gösterdi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler