YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hasan Celal Güzel'den Abdullah Gül'e sert tepki!
Hasan Celal Güzel'den Abdullah Gül'e sert tepki!
17 Ekim 2015 05:42
Eski Milli Eğitim Bakanı ve Türkiye Stratejik Araştırma Merkezi Başkanı Hasan Celal Güzel, Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'a başsağlığı dileyen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e sert çıktı.

Kanal A Yayın Koordinatörü Fahrettin Damga'nın hazırlayıp sunduğu Gözden Kaçanlar programına konuk olan Türkiye Stratejik Araştırma Merkezi Başkanı Hasan Celal Güzel, Abdullah Gül'ün Selahattin Demirtaş'a başsağlığı dilemesine tepki gösterdi. Güzel, " Ya hu sen kime taziye veriyorsun arkadaş? Niye ona baş sağlığı diliyorsun" dedi.

İşte Hasan Celal Güzel'in açıklaması:

"Bu arada parantez içinde şunu söyleyeyim. 40 yıllık dostum ama Sayın Gül'ün inşallah gazeteler doğru yazmamıştır. Selahattin Demirtaş'a taziye veriyor düşünebiliyor musunuz? Ya hu sen kime taziye veriyorsun arkadaş? Niye ona baş sağlığı diliyorsun. Ona ne oldu ki? Adamın puanı arttı sadece. İki tane Kürt ölmüş onların umurunda mı? Diyarbakır'da da bombayı onlar attılar. Suru.'ta IŞİD ile birleşip patlattılar. Bunu da onlar yaptılar. Yani sen legalleştir, meşrulaştır ona telefon et. Ne olacak? Yani sen parti kuracaksın da Sayın Abdullah Gül, onlardan oy mu alacaksın."

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

DİYALOGCU GÜL
 // KARAM
PENSİLVANYANIN GÜLÜ BU...
17 Ekim 2015 Cumartesi 10:22
HOŞ-KÖRÜ
 // Ahmet YAHYA
Diyalog-overlog-hoşt görü falan derken HOŞ-KÖRÜ olduk galiba sayın bakanım...
17 Ekim 2015 Cumartesi 06:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler