YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HAS Parti'nin aday listesi
HAS Parti'nin aday listesi
11 Nisan 2011 23:25
HAS Parti'nin 12 Haziran Genel Seçimi milletvekili aday listesi belirlendi.

Milletvekili adayları, aday gösterildikleri iller ve sıraları şöyle:

Adana

1- İbrahim Ertan Yülek
2- Fatma Küçükoğlu
3- Ömer Ataner
4- Mehmet Yıldız
5- Burhanettin Hattısarı
6- Sadık Acı
7- Mehmet Selim Özer
8- Cihan Daşkın
9- İlknur Küçükgöde
10- Oğuzhan Batmaz
11- Mehmet Kul
12- Ethem Ceylan
13- Ahu Kevser Avşar
14- Ahmet Akcan

Adıyaman

1- Mustafa Alkayış
2- Hamza Özer
3- Abdullah Turan
4- Sibel Aktaş
5- Hasari Yenice

Afyon

1- Abdurrahman Yalçın
2- Selda Demir
3- Hakan Çınar
4- Mehmet Şenses
5- Ahmet Kaplan

Ağrı

1- Aydın Kasar
2- Sernaz Polat
3- Nazım Bayram
4- Mehmet Cemil Güven

Amasya

1- Oğuzhan Çetinkaya
2- Alaattin Yüce
3- Şükrü Erdoğan

Ankara -1

1- Çağrı Erhan
2- Aydın Yardımcı
3- Medeni Akay
4- Rıza Kuyrukçu
5- Saliha Sasa
6- Ahmet Münir Yaşar
7- İsmail Karaduman
8- Feryal Tanrıverdi
9- Pamir Çelebi Anteplioğlu
10- Hikmet Uzun
11- Semra Ertekin
12- Tayyar Güneri
13- Aynur Kaplan
14- Hasan Atçı
15- Ümit Haluk Aydınoğlu
16- Aziz Yavuz

Ankara - 2

1- Hüsamettin Korkutata
2- Cafer Güneş
3- Erdinç Yazıcı
4- Nazım Maviş
5- M. Rafi Kürüm
6- Havva Karademir
7- Süleyman Danacı
8- Elvan Altınbay
9- Banu Atabay
10- Yılmaz Çıtak
11- Özlem Uludağ
12- Bilal Bezci
13- Özgür Özdemir
14- Aydın Deniz Akdemir
15- Cenan Oran

Antalya

1- Ali Aktaş
2- Hasan Uğur
3- Nizamettin Işık
4- Ulaş Göktaş
5- Nazan Taner
6- Hasan Özdemir
7- Yücel Temiz
8- Alparslan Burak Zorlu
9- Ebru Balcı
10- Cemil Türker
11- Bayram Yıldız
12- Numan Sanlı
13- Murat Özel
14-RamazanSüren

Artvin

1- Akay Tekin

Aydın

1- Ömer Özmen
2- Mehmet Emin Erbaş
3- Yüksel Duymaz
4- Bilgen Belkız Arat
5- Asım Kölecik
6- Seçkin Çelik
7- Harun Özdemir

Balıkesir

1- Nevzat Kulaoğlu
2- Mustafa Çakar
3- Tanju Akça
4- Şükran Kabaoğlu
5- Hakan Demirtaş
6- Necla Caner
7- Faruk Kulaksızoğlu

Bilecik

1- Muharrem Tüfekçioğlu
2- Recep Fidan

Bingöl

1- Ali Rıza Bozkurt
2- Ayhan Hatusaru
3- Asıf Çetin

Bitlis

1- Müfit Yüksel
2- Ekrem Tatlıcıoğlu
3- Metin Özlük

Bolu

1- Erol Gülen
2- Fatma Çakır
3- Hüseyin Aydın

Burdur

1- Mehmet Küley

Bursa

1- Ahmet Sünnetçioğlu
2- Ramazan Albay
3- Hayrünnisa Kökbıyık
4- Mehmet Karakoyun
5- İbadet Deniz
6- Fahrettin Uludağ
7- Mustafa Süngü
8- Soner Aksoy
9- Hasan Uçar
10- Fikret Serkan
11- Adnan Türkyılmaz
12- Muhammet Altoprak
13- Şaban Çelek
14- Muhammet Kocaman
15- Samet Doğan
16- Ali Yıldırım
17- Fatma Koca
18- Şaban Yıldırım

Çanakkale

1- İbrahim Akkoyun
2- Mehmet Polat Küçükçelik
3- Mesude Kaya
4- Seçkin Gümüş

Çankırı

1- Fatih Hacıoğlu
2- Yaşar Er

Çorum

1- Orhan Horan
2- Yalçın Akman
3- Gürcan Akca
4- Mehmet Sarıarslan

Denizli

1- Mehmet Uğur Tatar
2- Taner İzgi
3- Zeliha Güvenç
4- Ramazan Yurtsev
5- Ercan Koç
6- Salih Tekin
7- Süleyman Aslantürk

Diyarbakır

1- Alaattin Parlak
2- Fırat Arığ
3- Deniz Moray Gerçek
4- Mehmet Can
5- Serdal Üşen
6- Abdullah Çelebi
7- Ahmet Akmeşe
8- Fikret Bilgiç
9- Hüseyin Yürük
10- Ömer İpekçi
11- Hacı Ömer Yıldırım

Edirne

1- Cemil Cıvan
2- Hakan Aliçe
3- İbrahim İmamoğlu

Elazığ

1- Kadir Çiçek
2- Uğurhan Ergün
3- Mehmet Sıdık Aran
4- Erhan Emre
5- Abdulkerim Avanoz

Erzincan

1- Enis Başakın
2- Bahattin Seren

Erzurum

1- Teoman Kümbet
2- Kahraman Şimşek
3- Yusuf Türkmen
4- Muhammet Yavuz Selçuk
5- Selahi Çınarlıoğlu
6- Muhammet Recai Demirci

Eskişehir

1- Hasan Tahsin Bayraker
2- Ramazan Güngören
3- Muharrem Akaydın
4- Ümit Aslaner
5- İsmail Erdoğan
6- Mahmut Özkeçeci

Gaziantep

1- Vahit Abuşoğlu
2- Suat Bozkurt
3- Latif Can
4- Bekir Şen
5- Müzeyyen Köse
6- Fetullah Genç
7- Mehmet Dinç
8- Erkan Karakaş
9- Ramazan Diril
10- İsmail Kök
11- Fadime Özbey
12- Sinan Karakaş

Giresun

1- Mehmet Başer
2- Mustafa Kahyaoğlu
3- Sami Kadıoğlu
4- Kaya Erdemir

Gümüşhane

1- Mustafa Atay
2- İlhami Karagül

Hakkari /

1- Rıfat Geylan
2- Vahyettin Yılmaz

Hatay /

1- Nizam Gövce
2- Hüsamettin Aydın
3- Ayla Ayan
4- Songül Dağ
5- Veysel Karani Zortukoğlu
6- Cahit Ot
7- Muhammet Mücahit Filiz
8- Ahmet Yüksel
9- Uğur Ağırman
10- Mehmet Orhan

Isparta

1- Faruk Algınkılıç
2- Zehra Kütükçü
3- Ali Uysal
4- Nermin Marulcu

Mersin

1- Mustafa Namık Sinanoğlu
2- Ömer Faruk Demirci
3- Erkan Elmas
4- Ali Fethi Kocatürk
5- Kübra Aydoğan
6- Medet Dolaş
7- Cem Karaçubuk
8- Hanife Üzmez
9- Neşe Karakoç
10- Ali Özdemir
11- Ahmet Öz

İSTANBUL (1. Bölge)

1- Mehmet Bekaroğlu
2- Şefik Dursun
3- Ekrem Baki
4- Bilgehan Doğru
5- Sıtkı Abdullahoğlu
6- Ahmet Kuru
7- Murat Sözüer
8- Halil Mert
9- Nebahat Çakar
10- Ali Geylani
11- Atıf Özbey
12- Zerrin Budak
13- Yaşar şahin
14- Orhan Şanver
15- Antoni Vilkoşevski
16- Recep Zeki İskender
17- Mehmet Aslan
18- Gülşen Yiğit
19- Hilal Şimşek
20- Ahmet Mutlu
21- Ömer Faruk Gerçek
22- Aydın Şanlıbayrak
23- İsmail Kansu
24- Sinan Kerimakoğlu
25- Metin Kutulubay
26- Fikri Kotan

İSTANBUL (2. Bölge)

1- Numan Kurtulmuş
2- Hasan Basri Aktan
3- Musa Demirci
4- Emel Topçu
5- Türker Saltabaş
6- Cemal Avcı
7- Cahit Başaran
8- Arif Calban
9- Kerime Tunçbilek
10- Recep Doğan
11- Halit Atmaca
12- Mehmet Akif Seylan
13- Hamit Hatip Oğul
14- Abdülkadir Akyol
15- Nazmiye Kabakcı
16- İdris Kara
17- Devrim Alpaslan
18- Elif Gürgöl
19- Ahmet Kabanlı
20- Hanna Yılmaz
21- Esra Hiçdurmaz
22- Mustafa Arslan
23- Erdoğan Tüysüz
24- Hakan Zini
25- Yaşar Demirci
26- Ali Başaran
27- İlker Aydın

İSTANBUL (3. Bölge)

1- Zeki Kılıçaslan
2- Mukadder Başeğmez
3- Musa Akbal
4- Erol Erdoğan
5- Yusuf Engin
6- Zeynep Çanak
7- Süleyman Pektaş
8- Yaşar Yerlikaya
9- Atila Yılmaz
10- Zeynep Camcı
11- Selim Darıcı
12- Abdurrahman Çuhadar
13- Fatih Dursunkaya
14- Muhammet Şadi Kaşo
15- Mehmet Faruk Haberveren
16- Yavuz Kaskan
17- Dilşat Tülgen Öztürk
18- Hikmet Yıldırım
19- Abdülkadir Ayyıldız
20- Zübeyir Bekiroğlu
21- Mehmet Kaya
22- Naci Uymaz
23- Muhammet Ali Aygün
24- Fatmagül Yakar
25- Nedim Altun
26- Emrah Eren Diga
27- Servet Yazıcı
28- Yusuf Yıldız

İZMİR (1. Bölge)

1- İbrahim Bengi
2- Süleyman Sanlı
3- Lina Gahun
4- Hüseyin Aşıcı
5- Bülent Köroğlu
6- Mehmet Topçuoğlu
7- Hayrettin Ertaş
8- Yılmaz Turan
9- Bilgi Tokel
10- Gülziye Şahin
11- Nihat Demirhan
12- Eyüp Baran
13- Bülent Güçlü

İZMİR (2. Bölge)

1- Ömer Vehbi Hatipoğlu
2- Levent Peşker
3- Sibel Sayılkan
4- Hüseyin Tomruk
5 Aydın Demir
6- Mustafa Çakakay
7- Fehim Algan
8- Altan Bozdemir
9- Yılmaz Turan
10- Numan Yıldırım
11- Feran Samet
12- Uğur Güngör
13- Kübra Durmaz

KARS

1- Mukail Demir
2- Taner Çetin
3- Muhammet Ali Gökçek

KASTAMONU

1- Mücahit Dağdelenoğlu
2- Hasan Mete Dikişçi
3- İbrahim Tevfik Tiryaki

KAYSERİ

1- Lütfi Aslanhan
2- Hülya Öztürk
3- İrfan Demir
4- Fatma Oytun
5- Mustafa Ulu
6- Volkan Kıraç
7- Hasan Doğanay
8- Mustafa Köseahmetoğlu
9- Sadullah Kavak

KIRIKKALE

1- Bilal Kayaalp

KIRKLARELİ

1- Nihat Karaçam
2- Zafer Süpürgeci
3- Yakub Küçüker

KIRŞEHİR

1- Hüseyin Armağan
2- Mahmut Bilgiç

KOCAELİ

1- Hüseyin Emre Bağce
2- Mehmet Batuk
3- Tülay Çırak
4- Mustafa Süreyya Susam
5- Arif Aküzüm
6- Sami Çakar
7- Mustafa Yaylak
8- Murat Köse
9- Atilla Ertuğrul
10- Yaşar Erdem
11- Çağlar Marangoz

KONYA

1- Teoman Rıza Güneri
2- Veli Tolu
3- Mustafa Necati Özkan
4- Süleyman Boyalı
5- Hasan Basri Sayı
6- Fatma Kola Bozkurt
7- Ali Şanal
8- Yaşar Güngör
9- Hüseyin Seleş
10- İsrafil Kösedağ
11- Mevlüt Cihat Şahin
12- Yavuz Sözer
13- Ahmet Arıkoğlu
14- Bülent Canca

KÜTAHYA

1- Mehmet Akif Ulusoy
2- Berna Ergen
3- Ali Osman Şahin
4- Hayati Asiltürk
5- Muammer Yüğrük

MALATYA

1- Fikret Karabekmez
2- Hülya Eroğlu
3- Gürsu İnan
4- Mustafa Gümüşboğa
5- Ali Durak
6- Tahsin Özarslan

MANİSA

1- İbrahim Yıldırım
2- Sadettin Koç
3- Şaban Arpa
4- Hüseyin Sarı
5- Sibel Onbaşıoğlu
6- Bahaddin Arvasi
7- Mehmet Efe
8- Abdullah Tuzoğlu
9- Halil İbrahim Cumursel
10- Sadık Karaköse

KAHRAMANMARAŞ

1- Mustafa Kabalcı
2- Niyazi Güney
3- Ali Fahri Şirikçi
4- Fatih Polat
5- Abdullah Genç
6- Bünyamin Yumrukaya
7- Hacı İbrahim Pıçak
8- Kenan Akkurt

MARDİN

1- Mehmet Timurağaoğlu
2- Murat Özmen
3- Musa Öğredik
4- Pervin Çetin
5- Murat Erdinç
6- Ümran Mercen

MUĞLA

1- Mehmet Gökdal
2- Gönül Şenol
3- Necla Özcan Yıldırım
4- Muzaffer Tuna
5- Aysel Döşeme
6- Ferat Bölük

MUŞ

1- Selahattin Erol
2- Ercan Selvi

NEVŞEHİR

1- Miktat Şahin
2- Hulusi Eryılmaz
3- Muhammed Sayılan

NİĞDE

1- Yusuf Adıyaman
2- Hasan Türkeş
3- Bülent ince

ORDU

1- Mustafa Kemal Şahin
2- Hasan Kartal
3- Kadir Aydın
4- Güzide Baş korkmaz
5- İzzet Nuhoğlu
6- Tuğba Kılıç

RİZE

1- Abdullah Günen
2- Necdet Gülbay
3- Recep Peçe

SAKARYA

1- Osman İbrahim Baş
2- Recep Özdemir
3- Sabahattin Bedir
4- Ömer Faruk Bürtek
5- İrfan Metin
6- Ebubekir Erbakan Yaşar
7- Zafer Can Kamiloğlu

SAMSUN

1- Ahmet Demircan
2- Hasan Tahsin Şengül
3- Kemal Özdemir
4- Nur Seda Şener
5- Faruk Sayın
6- Ünal Orel
7- Yusuf Demircioğlu
8- Ferhat Ayyıldız
9- Mehmet Cürebal

SİİRT

1- Mehmet Emin Aydın

SİNOP

1- Recep Büyükkayıkçı
2- Hüseyin Şen

SİVAS

1- Halil İbrahim Karademir
2- Adem Arslan
3- Sebati Manav
4- BurhanS Pınarbaşı
5- Ferhat Korkmaz

TEKİRDAĞ

1- Zeynel Şen
2- Cansu Helin Yarar
3- Ramazan Tahir Eke
4- Abdullah Koca
5- Hasan Tüfekçi
6- Yaşar Caymaz

TOKAT

1- Erdal Düzgün
2- Alparslan Akyüz
3- Baha Burak İkikat
4- Mehmet Üneş
5- Fahrettin Başara

TRABZON

1- Şeref Malkoç
2- İsmail Hakkı Küçükali
3- Ali Haydar Baş
4- Mehmet Arif Köroğlu
5- Ahmet Aktoğan
6- Murat İskender

TUNCELİ

1- Nevin Hedef

ŞANLIURFA

1- Abdurrahman Kırıkçı
2- Mahmut Birlik
3- Mehmet Özmodalı
4- Hacı Ömer Faruk Bayram
5- Serkan Arıcı
6- Faruk Yaşar
7- Gülşen Çölgeçen
8- Mehmet Münir Altıparmak
9- İshak Bıdık
10- Adnan Altınsulu
11- Mehmet Kahyaoğlu
12- Demir Evcin

UŞAK

1- Ethem Uludağ
2- Mehmet Yaşar
3- Raziye Çetin

VAN

1- Halil İbrahim Elban
2- Ahmet Karabulut
3- Erkan Orhan
4- Kenan Gönül
5- Sinan Bilici
6- Erbakan Baysa
7- Arife Bildim
8- Özay İlhan

YOZGAT

1- Kazım Arslan
2- Hasan Özdemir
3- Cihangir Caner
4- Çavuş Başer

ZONGULDAK

1- Ahmet Gül
2- Emrullah Erdoğan
3- Hüsamettin Emanet
4- Hülya Demiröz
5- Serkan Doğan

AKSARAY

1- İbrahim Baykan
2- Hakan Oflaz
3- Sinan Güden

BAYBURT

1- Erkan Şengün

KARAMAN

1- Abidin Çağlayan
2- Mehmet Macit

BATMAN

1- Osman Bağaç
2- Kenan Özoğul
3- Özlem Şahin Ermiş
4- Mehmet Metin Emen


ŞIRNAK

1- İskan Uçar
2- Ömer Arasan
3- Selim Binzet
4- Orhan Cumur

BARTIN

1- Harun Gündoğan
2- Haydar Kenan Parlatır

ARDAHAN

1- Ayhan Akay
2- Berkant Ezer

IĞDIR

1- Ferhat Aydın
2- Edip Emre Şeriati


YALOVA

1- Halil İbrahim Büyükgümüş
2- Osman Demirel

KARABÜK

1- Hayrettin Dilekcan
2- Cemalettin Yavaşcı

KİLİS

1- Akif Oğuz
2- Mehmet Dalyanoğlu

OSMANİYE

1- İrfan İlker Şanlı
2- Osman Taşkıran
3- Fatih Gök
4- Mehmet Sünbül

DÜZCE

1- Selahattin Aydın
2- Atilla Sağlam

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler