YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Harekete geçtiler! ABD/PKK gözünü İdlib'e dikti!
ABD'nin desteklediği, terör örgütü YPG'ye bağlı SDG Suriye'nin İdlib bölgesinde harekete geçti. Gözünü Türk Silahlı Kuvvetleri'nin de hali hazırda yer aldığı İdlib'e diken SDG saldırı hazırlığında olduğunu belitti.
Harekete geçtiler! ABD/PKK gözünü İdlib'e dikti!
23 Ekim 2017 / 14:48 Güncelleme: 23 Ekim 2017 / 15:04

Kritik günlerden geçtiğimiz bu dönemde Türk askerinin konuşlanmış olduğu Suriye'nin İdlib bölgesi ile ilgili önemli haberler gelmeye başladı.

ABD destekli, terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG'ye bağlı SDG, Rakka sonrası gözünü İdlib hattına çevirdi. Bölgedeki gazetecilerin örgüt kaynaklarından aldığı bilgiye göre, SDG, İdlib'e saldırı hazırlığında olduğunu ve yakında bir 'İdlib Askeri Konseyi' oluşturacağını duyurdu. 

TSK İKİNCİ GÖZLEM NOKTASI KURUYOR
 
İdlib’de iki hafta önce TSK tarafından ‘1 Numaralı Gözlem Noktası’nın oluşturulmasının ardından TSK’nın İdlib planı dahilinde yeni kontrol noktaları oluşturma çalışmaları devam ediyor. 

idlip
 // ali
yahu bu kadar saçma haber vermeyin onlar türkiyeye ne yapabilirki biz yedidübele karşı savaşmış bir milletiz......
23 Ekim 2017 Pazartesi 22:13
Onların kaşıntısı var belli!
 // Ahmet Y.
Tosya'ya prince giderken, evde ki bulgurdan da olmak niyetindeler. Gelsinler bakalım. Biz her türlü hayvanın terbiyecisiyiz. Zamanında, Kutul Amare de ve Çanakkale de de bir hayvan türünü terbiye etmiştik, yine ederiz....
23 Ekim 2017 Pazartesi 16:00
ACELE
 // TURKO
BEKELEMEYE GEREK YOK ASKER DOGRULSUN GİRSİN BEKLEMEKLE BUNLARA ZAMAN KAZANDIIYOTUZ ABD SOYSUZ...
23 Ekim 2017 Pazartesi 15:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler