YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hangi partiyle koalisyon yapacağımız...
AK Parti Genel Başkan Yardımcı Beşir Atalay, seçim sonuçları sonrası açıklamalarda bulundu. Atalay, "Türkiye'nin geleceği için her türlü fedakarlığı yaparız. Şuan da kolalisyon olasılıkları için bir şey söylemek doğru olmaz" dedi.
Hangi partiyle koalisyon yapacağımız...
10 Haziran 2015 / 19:40 Güncelleme: 11 Haziran 2015 / 07:11

Atalay'ın açıklamalarından satır başları;

Partimiz yoğun bir istişare süreci yaşıyor. Yarın genişletilmiş il başkanları toplantısı yapılacak.Şuan da partimiz tarafından her seçim sonrası olduğu gibi kapsamlı bir kamuoyu araştırması yapılıyor.
Sorumlu bir politika yürütüyoruz. Bir Türkiye'nin büyük bir partisi olarak sorumluluklarımızın farkındayız.

AK Parti'nin denklem dışında olduğu bir Türkiye siyaseti düşünülemez

Güçlü ve öz güveni yüksek bir partiyiz. Ülkemizin geleceği her şeyden önemli ve bu konuda sorumluluğumuzun farkındayız. AK Parti'nin denklem dışında olduğu bir Türkiye siyaseti düşünülemez. Türkiye'nin her kesiminde temsil edilen tam bir Türkiye partisiyiz. Türkiye siyasetinin geleceği de en fazla AK Parti'nin değerlendirmelere bağlı.

Hangi partiyle koalisyon yapacağımız...

Türkiye'nin geleceği için her türlü fedakarlığı yaparız. Şuan da kolalisyon olasılıkları için bir şey söylemek doğru olmaz. Şu anda hangi partiyle koalisyon yapacağımız yönünde bir söylememiz mümkün değil. Şuan hiç bir partiyle bir temasımız yok. Şuan da kendi istişarelerimizi yapıyoruz. Daha öncede dediğim gibi sorumlu bir politika izleyeceğiz. .

Asla HDP olmasın
 // ali can
Sakın HDP ve CHP olmasın . Bırak erken seçim olsun.......
10 Haziran 2015 23:17
 // ramazanayçiçek
Akparti hic bir parti ile koalisyon a girmesini istemiyoruz kesinlikle hayir erken secim...
10 Haziran 2015 20:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler