YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hanefi Avcı: "AK Parti içerisinde Paralel Yapı'ya mensup..."
Hanefi Avcı, AK Parti içinde Paralel mensubu kişilerin varlığına ilişkin, "AK Parti'nin içerisinde de, toplumun farklı katmanlarında da kendilerini bu yapıya karşıt gösteren insanlar bu yapıya mensupturlar" dedi.
Hanefi Avcı: "AK Parti içerisinde Paralel Yapı'ya mensup..."
27 Mayıs 2015 / 08:22 Güncelleme: 27 Mayıs 2015 / 10:09

Kanal A ekranlarında Fatin Dağıstanlı'nın konuğu olan Hanefi Avcı, AK Parti içinde Paralel mensubu kişilerin varlığına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Hanefi Avcı'nın o konuşması:

"AK Parti'nin içinde halen bu yapıya mensup kripto isimler var mı?"

"İnsanlar bu yapıyı biraz tanısın istiyorum. Bu yapı bildiğiniz yapılara benzemez. Herkesten farklı bir özelliği farklı bir anlayışı var. Sizin bütün gruplar ile ilgili bir yorumunuz tahmininiz vardır. Ama onlar öyle davranmaz. Bu yapıda cemaat mensubu olarak bilinen insanlar var. Bir de çok farklı kimlik ve kişilikte bilinen insanları var. Hatta birçok yerde çok karşıt olan insanlar bile bu yapıya mensupturlar. Bu yapı hükümetle işbirliği yaptığı zaman 2010'da bile 2011'de, 2012'de bakın bu çok samimidir: Polis koleji öğrencilerinden bazılarına kolejde abdest almayı, namaz kılmayı yasaklamıştır."

"Ordu içerisinde zaten talimatı var asla namaz kılmayacaksınız asla öyle görünmeyeceksiniz. Alkol alacaksınız, dans edeceksiniz talimatları verir. Bu talimatları her zaman vermiştir. Yani her zaman bir yerlere sızmayı her zaman farklı görünmeyi düşünüyor. AK Parti'nin içerisinde de, toplumun farklı katmanlarında da kendilerini bu yapıya karşıt gösteren insanlar bu yapıya mensupturlar. Bazıları hepsi demiyorum."

 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 

avcı
 // kerim
hanefi avcının her kitabı alınmalı söyledikleri dikkatle dinlenmelidir. kendi müritlerine alkol içme emri veren sözde cemaat. ...
27 Mayıs 2015 Çarşamba 08:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler