YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halk TV TSK'ya hain dedi
PKK'nın her türlü kalleş eylemine karşı, terörle mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetleri'ne en sonunda 'hain' bile dediler..
Halk TV TSK'ya hain dedi
06 Ekim 2015 / 01:00 Güncelleme: 06 Ekim 2015 / 07:05

Asker/polis veya sivil ayrımı yapmaksızın, yol kesen, mayın döşeyen, şehir merkezlerinde elinde roketli adamlarıyla gövde gösterisi yapmaya çalışan terör örgütüne tek kelime etmeyenler sıra Türk Silahlı Kuvvetleri'ne gelince acımasızca haberlere imza atıyor.

Genelkurmay'dan PKK'ya hain operasyon dediler

Son alarak Halk TV'nin internet sitesi skandal bir habere imza attı. TSK'nın, terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlediği operasyon "Genelkurmay'dan hain operasyon" başlığıyla servis edildi. Haber 2 saat yayında kaldıktan sonra, yayından kaldırıldı.

pkk_9761.jpg

halk-tv_5166.jpg

 // Irfan
Halk tv nin böyle serefsizce alcakca haince bir yorum yaptigina inanmiyorum birileri uydurmustur düne kadar askeri darbeye cagiranlar bir anda böyle bir seye cesaret edemezler insnmiyorum inanmiyorum...
07 Ekim 2015 08:41
cibilliyetsizler
 // ali veli
bu zibidiler hala bu ülkede yaşıyor. can, mal ve namus güvenliğini polis ve asker teşkilatı koruyor. utanmadan sıkılmadan haince TSK ya hain diyorlar. hain olmayan ülken neresi ise oraya def olup gidin. Savcılarımız da neden durur anlamıyorum....
06 Ekim 2015 Salı 10:13
Genel Baskan
 // uykucu
Erivan'dan olunca, bunlari normal karsilamak lazim....
06 Ekim 2015 Salı 10:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler