YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Şükür'ün babası gözaltına alındı
Sakarya'da, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında eski milletvekili Hakan Şükür'ün babası Selmet Şükür yakalandı. Hakan Şükür'ün de mal varlığına el konuldu.
Hakan Şükür'ün babası gözaltına alındı
12 Ağustos 2016 / 14:29 Güncelleme: 12 Ağustos 2016 / 15:08

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı soruşturma kapsamında, dün hakkında resen yakalama kararı çıkartılan Selmet Şükür, Adapazarı ilçesinde yakalandı.

Selmet Şükür dün İstanbul'daki evinde bulunamamıştı. Sakarya'da polisin yakaladığı Şükür gözaltında.

MALINA MÜLKÜNE DE EL KONULDU

Sakarya Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür'ün taşınmazlarına, kara ulaşım araçlarına, banka veya diğer mali kurumlardaki hesaplarına, gerçek veya tüzel kişiler nezdindeki her türlü hak ve alacaklarına, uhdelerinde bulunan kıymetli evraklara, şirketlerdeki ortaklık paylarına, kiralık kasa mevcutlarına ve diğer mal varlığı değerlerine el konulmasına karar vermişti.

Hakan Şükür hakkında da kırmızı bültenle yakalama kararı çıkarıldı. Hakan Şükür aylar önce ABD'ye kaçmış ve ailesini de götürmüştü.

YENİKAPI
 // yılmaz türk
GEZİ DARBE GİRİŞİMİ DOSYASI YENİDEN AÇILACAK MI ? ...
12 Ağustos 2016 Cuma 17:22
mürşide ablalar şimdi hilary için toplar.
 // hursit dilaver
bizim garip ahali,BANKASYA KURTULSUN diye gece gündüz yastıktaki parasını yatırdı.sözde bankasyayı kurtardı. ama BU YATAN PARALARI BU ARTİZ TOPLADI VE ABDye GÖTÜRDÜ. yatıranlar sorun size bizim artizimiz böyle şey yapmaz diyecektir. inanç böyle işte.gene istesinler gene verecekler.hilary clinton falan para bekliyor çünkü..aaah benim saf mürşidelerim.neyin peşinden gittiğinizi bilseniz.....
12 Ağustos 2016 Cuma 15:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler