YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Şükür'e soğuk duş!
İş adamı Bekir Savram, İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür’ün sosyal paylaşım sitesi üzerinden mesaj yolu ile de kendisine hakarette bulunduğunu savunarak, söz konusu iletilerin çıktısı ile savcılığa başvurdu.
Hakan Şükür'e soğuk duş!
22 Nisan 2015 / 05:02 Güncelleme: 22 Nisan 2015 / 12:23

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Savram, dilekçesinde, Hakan Şükür’ün kendisine hitaben, ''Reza devlet mi öne yatanlara, sıfırlayanlara, hırsızlara yapıldı. Ne zamandan beri mali şubede darbe oluyor. Siyaset nire hırsızlık nire, böyle mi siyasetçi olunuyor arsız'' diyerek hem kendisine hem de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan’a hakarette bulunulduğuna dikkat çekti.

Savram, hakaret ve iftira içerikli mesajlar gönderen Şükür'ün TCK 125'inci maddesi üzerinden cezalandırılmasını talep etti.

"Kişilik ve onuruma saldırdı"

Savram dilekçesinde, ''Grup Paralli'', ''Babagonya'' ve ''Tapegonya Bölüm 4'' isimli videoları gönderen Şükür'ün kişilik haklarına saldırıldığını beyan etti. Savram, ''Ar namus demektir. Arsız ise namussuz demektir. Şüpheli bağımsız milletvekili Hakan Şükür şeref ve saygınlığımı rencide ederek hakaret ederek kişilik ve onuruma saldırmıştır'' açıklamasında bulundu.

 

İHA

21:23
 // MUHAFIZ
Acaba kendisi TORİNOLU ŞABAN BÖLÜM-4 filmini hiç seyretmiş mi???!!! Özellikle seyretmesi tavsiye olunur.!T.C. Devletinin Cumhurbaşkanına hakarette bulunma cesaretini nerden buluyor bu Torinolu Şaban???!!!...
22 Nisan 2015 21:23
kumanda
 // ayna
İnsan müsvettesi mahluk. Adam sanırdık,kurulmuş maşa....
22 Nisan 2015 15:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler