YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Şükür ve CHP'li Tanal'dan Silivri'ye manidar ziyaret
CHP Milletvekili Mahmut Tanal ve Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, Silivri Cezaevi’nde Hidayet Karaca'yı ziyaret etti.
Hakan Şükür ve CHP'li Tanal'dan Silivri'ye manidar ziyaret
30 Nisan 2015 / 01:00 Güncelleme: 30 Nisan 2015 / 08:10

CHP'li Mahmut Tanal ve Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, 14 Aralık operasyonu kapsamında 'terör örgütü kurmak ve yönetmek" suçlamasıyla tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'yı ziyaret etti.

Mahmut Tanal ve Hakan Şükür, Silivri Cezaevi'ni giderek, Hidayet Karaca'nın yanı sıra Muhammed Ali Iklı, Yurt Atayün, Yakup Saygılı, Ali Fuat Yılmazer ve Ömer Köse'yi ziyaret etti.

Ziyaret sonrası cezaevi önünde her iki milletvekili de açıklama yaparak, mahkeme kararına rağmen tahliye edilmemelerini hukuksuzluk olarak yorumladı.

eklemeddin
 // ekmek
ben ikinizi bir arada görünce bu sözde müslüman şaban ile dinsiz mahmut un bir arada olması çok ama çoook manidar dedim. sonra anladım ki bu iki dinsiz demirtaş la da görüşmüşlerdi , demekki Fetö için her yer ankara, vay şerefsizler var, bundan adam olmaz diye M.İnce karını altından alacam demedi mı inek şaban, siz ne ara ortak eş kullanır oldunuz...
30 Nisan 2015 Perşembe 08:39
/
 // /
25 nisan darbeside olumsuz sonuçlandı. maksat örgüte moral vererek itirafçı olacakların önüne geçmek. bu millet sizin ihanetinizi ibretle izliyor....
30 Nisan 2015 Perşembe 08:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler