YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Şükür geri adım attı
15 Temmuz darbe girişimi sonrası hakkında yakalama kararı çıkarılan Hakan Şükür ailesinin FETÖ'nün karşısında olduğunu iddia etti.
Hakan Şükür geri adım attı
25 Ağustos 2016 / 08:20 Güncelleme: 25 Ağustos 2016 / 13:40

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sonrası hakkında yakalama kararı çıkarılan ve babası bu kapsamda tutuklanan Hakan Şükür sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla geri adım attı.

17 Aralık'tan bir gün önce milletvekili olduğu AK Parti'den istifa eden ve her fırsatta teröristbaşı Fetullah Gülen'e kalkan olan Hakan Şükür, ailesinden kimsenin FETÖ ile bağlantısı olmadığını iddia etti.

FETÖ'nün yaptıkları karşısında üzgün ve şaşkın olduğunu açıklayan Şükür, darbe girişimi lanetledi ve şehitlere rahmet diledi.

Hakan Şükür'ün 200 milyon değerindeki gayri menkuluna el konulmasının ardından bu açıklamayı yapması dikkat çekti. Sosyal medya kullanıcıları da Şükür'ün açıklamalarına tepki gösterdi.

BABA OĞUL GANİMET ZENGİNİ

FETÖ soruşturması kapsamında Sakar Cumhuriyet Başsavcılığı, Hakan Şükür ve babası Sermet Şükür'ün FETÖ'ye finansal destek sağladıklarının belirlenmesi üzerine tüm mal varlıklarına el konulmasına karar vermişti.

Hakan Şükür ve babasının 200 milyon değerinde gayri menkulu olduğu ortaya çıkmıştı.

İşte Hakan Şükür'ün o açıklamaları:

0-(6).png0-(5).png0-(4).png0-(3).png0-(2).png0-(1).png

HABER7

 

 // Omer
Geber şerefsiz sana gol at diye ettiğim dualar haram olsun...
26 Ağustos 2016 10:44
inanırsan
 // mustafa
15 aralıktan sonra yaptıkların ortada. kim inanır senin bu sözlerine. hep yalannnnnnnnn...
25 Ağustos 2016 Perşembe 18:50
Kabul edilmeyen iman
 // Boğaçhan
Yeis yani ümitsizlik durumundaki iman makbul değildir. Bkz. Firavun'un Kızıldeniz'de boğulurken iman etmesi. Aynen bunun gibi, bu kazmanın da bu saatten sonra söylediği şeylerin hiç bir kıymeti yok. Bu haşhaşilere asla güven olmaz....
25 Ağustos 2016 Perşembe 17:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler