YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Fidan’ı kaçırmak istediler!
Türk Silahlı Kuvvetleri içindeki cuntacıların başarısız darbe girişimindeki hedeflerinden birinin de MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı kaçırmak olduğu iddia edildi.
Hakan Fidan’ı kaçırmak istediler!
18 Temmuz 2016 / 06:14 Güncelleme: 18 Temmuz 2016 / 08:01

CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat, iki helikopterin MİT’in dört kapısını taradığını, bir helikopterin de doğu lojmanlarına inerek özel kuvvetlerle Hakan Fidan’ı kaçırmayı hedeflediğini söyledi.

Hande Fırat’ın Ankara kaynaklarına dayanarak verdiği kulis bilgisi şöyle:

MİT’e yapılan saldırının hedefi Hakan Fidan’dı. Bunun için önce iki kobra helikopter dört kapıyı birden taradı. Bu arada MİT personeli de silahlarıyla karşılık vermeye başladı.

Bu konuları anlatan kaynaklar "kapılarda bile kurşun izleri var. İçerisi felaket. İki helikopter tararken bir başka helikopter doğu lojmanlarının bulunduğu bölüme özel kuvvetleri indirmeye çalışıyor. İçeri girip hedeflerinin Hakan Fidan’ı kaçırmak olduğu bilgisi devlette var." dedi.

 // servet demirtaş
allah belalari versin ne sn. hakan fidana ve cumhurbaşkanımiza kimse dokunamaz kendimi seve seve siper ederim...
18 Temmuz 2016 21:18
 // Ömer
hürriyet gazetesi günaydın günah çıkarmaya mı başladınız? Daha cuma günkü manşet ve yazılarınız unutmadık. Bu Türkye halkına ispatlama şansına Sn. Fidan sonrası gerçekten milli leşen teşkilat ( M,I,T) kadar sahibiz.askere karşı halkın kahramanca direnişi olmazsaydı Tüm iletişim ve kanallarınızı bu haydutların emrine vermeyi planladıginizi çok iyi biliyoruz.Allah şeytani planınızı,sizi ve umut bağladıklarınızı Rezil etti sanmayınki size merhamet gösterilecek.Şehitlerimizden Allah razı olsun...
18 Temmuz 2016 07:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler