YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Fidan yine hedefte
Paralelcilerin 7 Şubat tarihinde gerçekleştirmeye çalıştıkları operasyonla ortaya çıkan Hakan Fidan düşmanlığı tam gaz devam ediyor. Daha önce PKK'lı dedikleri Hakan Fidan'a şimdi de Hizbullahçı iftirası attılar.
Hakan Fidan yine hedefte
16 Mart 2014 / 16:15 Güncelleme: 16 Mart 2014 / 16:17

Haber10'un haberine göre, devletten tasfiye edilmeye başlanılan paralelcilerin Hükümet karşıtı tutumu ve montajlı ses kayıtlarıyla halkın kafasını karıştırma çabası tam gaz sürerken, Gülen grubunun hedefindeki isimlerin başında olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan hakkında yeni bir iftira kampanyası başlatıldı.

Fidan'ı çeşitli  örgütlerle ilişkili göstermeye yönelik haberlere imza atan Taraf, Zaman, Bugün gibi Gülen grubu medyasında bulunan gazetelerin yanında, sosyal medyadan paylaşıma sunulan yeni bir belge, paralel örgütün inandırıcılığını tamamen yitirdiğini ortaya koydu.

Taraf'ın haberleriyle Hakan Fidan'ı PKK'ya yakın gösteren paralelciler, bu kez Fidan'ın Hizbullahçı olduğunu iddia etti.

Gülen grubuna ait olduğu tespit edilen hesaplardan servis edilen belgede Hakan Fidan'ın Hizbullah üyesi olduğu iddia ediliyor.

Sosyal medyada, paralelcilerin sahte belge üretme kapasitesini ve montaj konusundaki kabiliyetlerini hatırlayınca söz konusu belgenin sahte olduğunun kanıtı olduğu söylendi.

 

HABER10

Demek ki
 // sadık
Bu kadar önemli bir şahsiyet ki iftira ile itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor.. Allah için olanların itibarını Allah arttırır.....
17 Mart 2014 Pazartesi 01:28
İnadına sevği
 // kamil
Demekki bu adam aklımızın almayacağı kadar önemli bir insan bu ülke için / Usta C.Başkanı Hakan Fidan Başbakan adayım ...
16 Mart 2014 Pazar 16:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler