YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Fidan o iddialara cevap verdi
MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın görevinden alınarak Tokyo Büyükelçiliği’ne atandığı iddiası doğru çıkmadı. Fidan, bazı internet sitelerinde ve sosyal medyada yer alan iddiaların sorulması üzerine, “görevimin başındayım” dedi.
Hakan Fidan o iddialara cevap verdi
04 Haziran 2016 / 06:36 Güncelleme: 04 Haziran 2016 / 11:54

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afrika gezisinde bulunduğu sırada iddiaları yanıtlayan Fidan, “görevimin başındayım” dedi. Somali’de bir grup gazeteciyle sohbet eden Fidan, bazı internet sitelerinde ve sosyal medyada yer alan iddiaların sorulması üzerine, “görevimin başındayım” dedi.

O İDDİALARA ESPRİLİ YANIT

Fidan, Tokyo Büyükelçisi olarak atandığı söylentisi konusunda ise, “Zaten Japon yemeklerini sevmem” diyerek espri yaptı. Fidan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile de birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Söylentilerde, MİT Müsteşarlığı’na getirilecek isimler arasında Ergenekon davasında hapis yatan Levent Götaş’ın yanı sıra Kalın’ın adı da geçiyordu. Fidan’ın yanı sarı Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu’nun da New York’a atandığı iddia edildi.

Yaklaşan, “büyükelçiler kararnamesi” nedeniyle iddiayla ilgili sosyal medyada çok sayıda yorum yapıldı. İddiaların ortaya atıldığı saatlerde Sinirlioğlu da Başbakan Binali Yıldırım’a Azerbaycangezisine eşlik ediyordu. 

 

MİLLİYET

HAKAN FİDAN YAPMA BUNU...
 // ismail emre
Japonları severiz İslama en saygılı olan millettir espiri bile olsa gerçek bile olsa olumsuz kelimeler kullanmamalıdır ayrıca sanki atanmak kendi isteğine bağlıymış gibi konuşmamalı onur duyarım demesi lazım sana bu gazı vereni de ayrıca eleştirmek lazım...Gereksiz anlamsız ve boş......
04 Haziran 2016 Cumartesi 15:13
ÇİZİK
 // KASTAMONULU
ESPRİSİDE HAREKET VE DAVRANIŞLARI,GİBİ OFSAYT......
04 Haziran 2016 Cumartesi 12:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler