YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Fidan geri döndü, paralel medya kıyameti kopardı
Hakan Fidan'ın yeniden MİT Müsteşarı olarak atanması paralel yapıyı çılgına çevirdi.
Hakan Fidan geri döndü, paralel medya kıyameti kopardı
10 Mart 2015 / 07:59 Güncelleme: 10 Mart 2015 / 08:02

Hakan Fidan'ın milletvekilliği aday adaylığını geri çekip yeniden MİT Müsteşarı olarak atanması Gülen örgütünü ve muhalefeti çılgına çevirdi.

Twitter'da paralel yapının güdümünde hareket eden bazı gazeteciler, oldukça saygısız ve seviyesiz ifadelerle hakaretler yağdırırken, yine paralel yapının internet siteleri de rahatsızlıklarını gizleyemiyorlar.

Zaman Gazetesi ve Samanyolu TV'nin internet siteleri, kanunen hiçbir engel bulunmadığı halde, Fidan'la ilgili yeni durumu, muhalefetin sarfettiği "skandal, rezalet" gibi sözcükleri manşete çekerek duyurdu.

Paralel'in Hakan Fidan alerjisi

Paralel yapı, 7 Şubat 2012'de, Erdoğan'ın ameliyat masasına yattığını düşürenerek, Hakan Fidan'ı tutuklamaya çalışmış, ancak işler istedikleri gibi gitmemiş, kurdukları hain tuzak ellerinde patlamıştı.

*

*

STAR

 

 

 

 

17:31
 // Rasim DUMAN
Hakan FİDAN "turnusol kagidi" vazifesi yapti. Bu kahraman,cevval,zeki ve fedakar insani İsrail, ABD, İNGİLTERE' de sevmiyor; nicin acaba...?! Evet, Hakan FİDAN, paralelcilerin aslinda kimlerin "hizmetinde" olduklarinin bir kerre daha ortaya cikmasina vesile oldu. Emekli bir meslekdasi olarak, kendisi ile iftihar ediyorum. Rabbim omrunu uzun, hizmetlerini daim eylesin insallah....
10 Mart 2015 17:31
16:25
 // yílmaz
Başkanım nasıl da haklı çıktı bunları gördükçe daha iyi anlıyorum.hevesleri kursaklarında kaldı....
10 Mart 2015 16:25
Allah tüm planları bozsun
 // alper
Milletin seçtiği iktidara tuzak kuranları Allah per perişan etsin, tüm tuzakları bozulsun, korktukları başlarına gelsin....
10 Mart 2015 Salı 09:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler