YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hainler cezaevinde kalkışma peşinde
Hainler cezaevinde kalkışma peşinde
08 Eylül 2016 11:39
FETÖ’cülerin cezaevinde havalandırma sırasında kendi aralarında not pusulalarıyla haberleşip, ilk duruşma gününde ailelerin geniş katılımlı bir miting hazırlığı içinde oldukları da belirlendi.

FETÖ’cü teröristlerin cezaevinde bile hainlik peşinde oldukları ortaya çıktı. FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanıp Silivri Cezaevi’ne konulan Ramazan K. ile Recep K.’nın, 27 Ağustos 2016 tarihinde diğer FETÖ/PDY tutuklularıyla iletişim kurmak amacıyla koğuş bahçesine içinde notlar yazılı pusula attıkları tespit edildi.  

Atılan pusulalar önce cezaevi yönetimi tarafından incelendi. FETÖ’cülerin tutuklu yakınlarından ilk duruşma gününde büyük bir miting düzenlemeleri ve bunun için de organize olmalarını istedikleri belirlerdi. 

SOSYAL MEDYA TALİMATI

Bir başka not ise şöyle:  “Yeni mevzular var ilk görüşte aileler paylaşsın. Toplu bir miting tarzı bir şey olacak maksimum katılım sağlansın. Fox, Kanal D her sabah akşam twitterdan bütün herkes yazsın dışarıda..." 

KOZMİK VAİZİ TUTUKLANDI

FETÖ lehine söylemleriyle gündeme gelen ve  MİT TIR’larının durdurulması öncesinde olaydan haberdar olduğu anlaşılan Diyanet İşleri Başkanlığı Üsküdar Müftülüğü Cezaevi Vaizi Ömer Faruk Şentürk tutuklanarak cezaevine konuldu. FETÖ vaizinin evinden 1 dolar çıktı.

 // tek devlet
Idam gelmeden bu pisliklerden kurtulamiycaz...
08 Eylül 2016 13:04
ÖMER HALİSE ÇÖK ÇÖK DUA EDECEKSİNİZ. NE KADAR HAKLIYMIŞSIN DİYE..
 // hursit dilaver
sönra pişman ölacaksınız, niye bunları hapıslere tıktık diye.. ve ÖMER HALİS askerime tekrar dua edeceksiniz. NE KADAR HAKLIYMIŞSIN DİYEREK.başımıza bela öldular işte diyeceksınız. başbakan en agır ceza diyör. bunlar başbakanın arabasına kurşun sıktılar cumhurbaşkanını öldurmek için özeltim kurdular yahu..YAHU.. NERDE Ö TAYYİP BEY KAÇAREKEN HELİKÖPTERE YUKLEDİĞİ 40 TÖN ALTIN... BUNU SÖRMADINIZ DAHA Dİ Mİ..NE GUZEL ETMİŞSİN SEN,BİZ BECEREMEDİK DİYE ÖMER HALİSE BÖL BÖL DUA edeceksiniz....
08 Eylül 2016 Perşembe 12:00
İHTİLALCİ KURŞUNA DİZİLİR.. ne mahkemesi
 // hursit dilaver
KENDİLERİ DE SÖYLUYÖR İŞTE. MURDÖCH VE MERKEL MEDYASINI DA devreye sökuyörlar işte. esasen, bunları anadölunun çeşitli yerlerine dağıtacaktınız. töplu ölur mu.yani mapusta yangın çıkartırlar, hepsi yanar da,şehit gittik derler.biz de altından kalkamayız. hemen dağıtın önları..ö mahkeme salönunu tiyatröya çevirir bunlar.zaten hukumete çakmak için hazır bekleyen yerli ver yabancı medya hazır.SÖNUNDA Ö DARBECİ HAİNLER HAKLI ÇIKARLAR.. ETMEYİN.YUNANDA ÖLUSU ÇIKIYÖR MAPUSTAN YAHU..MİLLETE AYIP....
08 Eylül 2016 Perşembe 11:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler