YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hain yaver darbe şakasına bakın ne cevap vermiş
TRT World Haber Koordinatörü Fatih Er, Cumhurbaşkanı ile yapılan bir ABD seyahatinde "Darbeci Yaver" ile yapılan konuşmayı anlattı. Er, darbeci yavere bir gazetecinin yaptığı şakayı ve yaverin verdiği şaşırtan cevabı anlattı.
Hain yaver darbe şakasına bakın ne cevap vermiş
06 Ağustos 2016 / 04:18 Güncelleme: 06 Ağustos 2016 / 08:23

TRT World Haber Koordinatörü Fatih Er, Cumhurbaşkanı ile yapılan bir ABD seyehatinde "Darbeci Yaver" ile yapılan şok şakalaşmayı anlattı.

Er, "Uçakta otururken bir arkadaş, yavere, "sayın Komutan ne zaman darbe yapacaksınız?" diye sordu. Ama bunu çok esprili bir şekilde söyledi. Yaver, "çok az kaldı, kısa zaman içerisinde yapacağım, hepinizi de toplayacağım" dedi. Biz hepimiz güldük, 'bak askerle darbeyi bile konuşabiliyoruz artık' diyerek."

fetö anıtkabri ziyaret edecekmiydi..10 puanlık söru.
 // hursit dilaver
darbe derdim değil de, yahu,gece uyku uyuyamıcam..bu haşhaşi dedesi başarsaydı,ankaraya gelecekti tamam.AMA YAHU ANITKABRE GİDİP BİAT TÖRENİ YAPACAK MIYDI.hiç aklınıza gelmedi di mi..anıtkabri ziyareti red mi edecekti.öyle ya..kainat lideri turk (dunya) liderinin huzuruna gider mi..EY ATATURKÇULER..kadıköyde tencere tava çalanlar..darbe başarılsaydı, ne ölacağını bildiniz mi..izmirliler de dahil tabi.cevap versenize ey fetö tayfası..ya da tayyip duşmanı ataturkçu tayfa..hı,ne edecekti bu höca....
05 Ağustos 2016 Cuma 23:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler