YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hain saldırıyı PKK bakın nasıl üstlendi
Hain saldırıyı PKK bakın nasıl üstlendi
25 Ağustos 2015 10:50
Mardinli polis memuru Yakup Mete, Nusaybin'deki ailesini ziyaret gitmiş, teröristlerin çapraz ateşi sonucu şehit düşmüştü. Terör örgütü kalleş saldırıyı üstlendi.

15 aylık polis memuru olan Yakup Mete memleketi Mardin’de göreve başlamıştı. Ailesinin 9'ncu çocuğu olan Yakup Mete babasının maddi durumu iyi olmadığı için kardeşlerine bakıyordu.

Mete 2 gün önce Nusaybin'deki ailesini ziyaret gitti. Mete, saat 20.40 sularında, evin önünde PKK'lıların açtığı çapraz ateş sonucu ağır yaralandı. Silah sesi üzerine dışarıya çıkan köylüler polis memuru Mete’yi kanlar içinde buldu. 29 yaşındaki genç polis kurtarılamadı. Cenazede babasının gözyaşları herkesi ağlattı.

Terör örgütü açıklama yaptı 

Vahşi cinayetin ardından terör örgütü PKK saldırıyı üstlendi. Örgütten yapılan açıklamada genç polisin görevini bırakması için uyarıldığı, devam edince suikast eylemi sonucu öldürüldüğü duyuruldu. Aynı açıklamada bölgedeki bir baz istasyonunun da patlatıldığı belirtildi.

...
 // Yahya RAMİ
Bu haber bile tek başına aslında PKK'nın, bir "Sivil Toplum Örgütü"(?!) olduğunu ve ne kadar "demokratik" (??!?) ve ne kadar "çevreci"(?!), "barışçıl" bir örgüt olduğunu, terör ve benzeri taşkınlıklarla hiç mi hiç bir alakasının bulunmadığını (??!!) göstermeye yeter!?!!.....
25 Ağustos 2015 Salı 14:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler