YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hain saldırıda hayatını kaybedenler toprağa verildi
Gaziantep'te dün gece gerçekleştirilen terör saldırısında hayatını kaybeden 51 kişiden 37'sinin cenazesi toprağa verildi.
Hain saldırıda hayatını kaybedenler toprağa verildi
21 Ağustos 2016 / 18:35 Güncelleme: 21 Ağustos 2016 / 18:43

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde düğündeki terör saldırısında yaşamını yitiren 50 kişiden 37'sinin cenazesi toprağa verildi.

Adli Tıp Kurumunda otopsi işlemi tamamlananların cenazeleri, ailelerine teslim edildi. Yeşilkent Mezarlığı Camisine getirilen cenazeler için helallik alındı ve dua edildi.

Diyanet İşleri Başkanı Başdanışmanı Abdurrezzak Ateş ve İl Müftüsü Çelik tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından 37 kişinin cenazesi toprağa verildi. Adli Tıp Kurumu morgundaki 13 kişinin cenazesi ise otopsi işleminin ardından toprağa verilecek. 

POLİSLERİN OLDUĞU ALAN PET ŞİŞE ATTILAR

Bu arada cenaze namazının kılındığı camide bulunan gruptakilerden bazıları, polislerin olduğu alana pet şişe attı. 

PKK'YI SİMGELEYEN BEZ PARÇALARI ASILDI

Öte yandan bazı tabutların üzerine terör örgütü PKK'yı simgeleyen bez parçalarının asılması üzerine namazı kıldıran din görevlileri, "Burası ibadet alanı" diyerek uyarıda bulundu ve bezleri kaldırttı.

foto-367.jpg

ekmek kapısı
 // alperen
daha bu ülkede ekmek yediği kaba pislemeyi marifet sanan it ve çakallar sürüsü sempatizanları kırıntıları ortralıkta geziyorlar.......
22 Ağustos 2016 Pazartesi 09:29
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler