YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hain komutanın eşi mal kaçırmak isterken bıçakla kovalandı
Şehit Ömer Halisdemir'in öldürdüğü darbeci Semih Terzi'nin eşi, noterde mal kaçırmak isterken katip tarafından fark edildi.
Hain komutanın eşi mal kaçırmak isterken bıçakla kovalandı
27 Ağustos 2016 / 08:23 Güncelleme: 27 Ağustos 2016 / 09:20

Ankara'da kanlı darbe girişimi gecesi Özel Kuvvetler'e girmek isterken Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir'in vurarak öldürdüğü darbeci general Semih Terzi'nin tutuklanan eşi Nazire Terzi, 15 Temmuz'dan yaklaşık bir ay sonra üzerindeki mal varlıklarını üçüncü kişilere devretmek için vekalet vermek üzere Ankara'da bir notere gitti. Noterde çalışan katip Nazire Terzi'yi tanıdı ve işlemi yapmayarak ölen darbeci komutanın mallarının üçüncü kişilere geçmesini önledi.

Darbeci general Semih Terzi'nin tutuklanan karısı Nazire Terzi'nin darbe girişiminden yaklaşık 1 ay sonrasında Ankara'da bir noterde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Nazire Terzi, mal varlıklarını üçüncü şahıslara aktarmak için Ankara'daki bir noterde vekaletname vermek isterken, noter katibi Kerem Sağlıklı onu tanıdı ve işlemi yapmadı. 

Darbeci Vatan haini generelin eşi Nazire Terzi'yi tanıyan ve bıçakla kovalayan noter katibi Kerem Sağlıklı, Show haber'e yaptığı açıklamada, "Vekaletname eğer yapılsaydı, intikal edilecekti ve darbeci Semih Terzi'nin tüm malları kaçırabiliyordu. Bu işlemde Ömer Halisdemir gibi bir yiğidin ve 250 tane şehidin hakkı var. Bu hakları yedirtemezdim" dedi.

Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir tarafından alnından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin eşi, geçtiğimiz günlerde tutuklanmıştı.

Helal Olsun Böyle Notere
 // Ankaralı Yusuf
Bu aşağılık katil sürüsü komutanın karısı olan alçak kadın bakın ne ile uğraşıyor. Ulan kahraman asker Ömer Halisdemir'in kanı üzerinde mal devşirmek için mal mı kaçırıyorsun utanmaz kadın.Helal olsun bu noter kardeşimize....
27 Ağustos 2016 Cumartesi 23:48
 // BABA
Kerem kardeşimiz hemen işine dönsün.Bunun gibilerine ihtiyacımız var....
27 Ağustos 2016 13:39
 // Orhan K.
Bu durumu kınıyorum. Kerem Sağlıklı kardeşimi ilk müdahalesi için tebrik ediyorum. Ama işden atılma kararı çok yanlış! Bir iki gün istirahatte ayrılması yeterli oldugunu düşünüyorum. Sonucda bu kerem kardeşimize çok şeyler borçluyuz.devlete sesleniyorum bu kadının, işlem bitene kadar nüfüs ve pasaportunu ellinden alın. Kaçamasın! Yoksa belki bi şerefsiz Noter bulur ve tüm mallarını kaçırabilir. Çok dikkat edilmesi lazım...
27 Ağustos 2016 10:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler