YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hacı Boydak serbest bırakıldı!
Kayseri'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak tahliye oldu.
Hacı Boydak serbest bırakıldı!
17 Mayıs 2016 / 12:02 Güncelleme: 17 Mayıs 2016 / 15:55

Kayseri'deki Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) operasyonu kapsamında tutuklu bulunan Boydak Holding'in eski yönetim kurulu başkanı Hacı Boydak'ın, mahkemece tahliyesine karar verildi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Ankara'daki Sincan Cezaevi'nde tutuklu bulunan Boydak'ın avukatları, Kayseri 2. Sulh Ceza Mahkemesine tahliye başvurusunda bulundu.

Talebi değerlendiren mahkeme, adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkış yasağı getirdiği Boydak'ın tahliyesine karar verdi.

Öte yandan, Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı mahkemenin tahliye kararına itiraz etti.

FETÖ/PDY'ye finans desteği sağlandığı iddiasıyla yürütülen soruşturmada gözaltına alınan Boydak Holding'in o dönem yönetim kurulu başkanı olan Hacı Boydak ile yönetim kurulu üyesi Memduh Boydak 6 Mart'ta tutuklanmış, holding yöneticilerinden Erol Boydak ile Murat Bozdağ ise mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

burası da var!
 // zülfikar
Konya, Kayserinin gerisinde değil dostlarım ağabeylerim, paralel ile mücadele eden belediye var mı? ya da merkezi yönetim? tam gaz devam ediyorlar. üniversitelerinin önüne kilit taşı döşeyen kim acaba? aman ben bulaşmam deyip kenarda izleyenler, sizler yok mu?...
17 Mayıs 2016 Salı 15:06
Rasim Duman agabey
 // uykucu
ve Atiker kardesim. Ellerinize akliniza saglik, omrunuze bereket.
Bildigimiz ama emin olamadigimiz cok sey sayenizde asikar oldu....
17 Mayıs 2016 Salı 14:18
Son çıkıştan önce
 // Rasim DUMAN
Atiker bey kardeşim, merâmımı bendenizden daha açık, net ve cesur şekilde ifâde buyurmuş, kendisine teşekkür borçluyum. KAYSERİ, "sen ben , bir de bizim oğlan" ilişkilerinin TÜRKİYE'de en yoğun olduğu şehir. Ünsiyet, ülfet, makam, mansıp, menfaat bahis mevzuu olduğunda, toplum karşısında atılan nutukların hepsi unutulur, herşey "ihtirâs"a fedâ edilir. Hem de, arsızca ve fütursuzca. KAYSERİ'yi kaybettik, bâri TÜRKİYE'yi kaybetmeyelim, aman dikkat......
17 Mayıs 2016 Salı 13:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler