YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Haberal'dan destek teşekkürü
Haberal'dan destek teşekkürü
06 Ağustos 2011 20:58
Ergenekon'un tutuklu sanığı CHP vekili Mehmet Haberal, Silivri'ye gönderilen destek mektupları için CHP kadın kollarına teşekkür etti.

Tutuklu milletvekili Prof. Dr. Mehmet Haberal, Silivri'ye gönderdikleri destek mektupları için CHP İstanbul Kadın Kolları üyelerine ve çeşitli il yöneticilerine teşekkür etti.

Haberal, basın sözcüsü aracılığıyla yayınladığı bilgilendirme duyurusunda, ''Tutuklu milletvekili'' kavramına karşı çıktıkları ve Silivri'ye destek mektupları gönderdikleri için CHP İstanbul İl Kadın Kolları üyelerini ve CHP'nin çeşitli il yöneticilerini kutladığını belirtti.

Haberal, mesajında şunları kaydetti:

''CHP'nin Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere, tüm yönetici ve milletvekili arkadaşlarımızın saygıdeğer uğraşlarına kendi yöntemleriyle katılan CHP'nin tüm il kadın kolları sayın başkanları ve üyeleri, bu davranışlarıyla, Ulusal Kurtuluş Savaşımızdaki katkıları asla unutulmayan vefakar ve cefakar Türk kadınlarının torunları olduklarını da bir kez daha kanıtlamışlardır. Onların, yorulmak bilmeksizin yaptıkları bu yoğun çalışmalarının, yalnızca milli irade temsilcilerinin ''Tutsaklık''tan kurtulmalarına ve TBMM'nde görev yapabilmelerine olanak sağlanmasında değil, ülkemizde ''Gerçek demokrasi''nin yerleşmesinde de bir başlangıç, bir ''Uyanış'' olacağına inanıyorum.''

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler