YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gürsel Tekin'den çirkin benzetme
Gürsel Tekin, Antalya'da kendisine şikayette bulunan vatandaşa öyle bir cevap verdi ki...
Gürsel Tekin'den çirkin benzetme
14 Şubat 2013 / 18:52 Güncelleme: 14 Şubat 2013 / 18:58

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin , Antalya 'nın Manavgat ilçesi semt pazarında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök ve parti yöneticileri ile esnaf ziyaretinde bulundu.

Tekin, pazar alanında vatandaşlarla selamlaşıp dertlerini dinleyip sohbet etti. Hüseyin Ersoy isimli çiftçi, mahsulünün domuzlar tarafından zarar gördüğünü belirtti. Tekin bunun üzerine "Ankara'daki domuzlarla meşgulüz. Ankara'daki domuzlar bize ait. Antalya'daki domuzlar da belediye başkanımıza ait” ifadesini kullandı.

Yine pazar içinde makarna pişiren çiftçiyi gören Tekin, vatandaşın yanına geçerek tencereyi karıştırdı. Zamanı olmadığını belirten Tekin çiftçiye, “Yemiş kadar olduk. Bir dahaki gelişimizde. Makarnadan sonra Mart, Nisan ayında helva yaparız. Ben yaparım. İktidarın helvasını yiyeceğiz” diye konuştu.


İHA

Çiftliğin Eş...ği aç olunca zırlar.
 // Eyman EYMAN
İnsafa, insanliga, doğruluga aç olandan ne beklenir ki? Tabiatinin gereklerini yerine getiriyor, tipki isiran hayv.... gibi....
15 Şubat 2013 14:46
domuzlar
 // nural ozturk
Kültüre bakin bunlarda memleket yönetecek. Acaba başbakan gibi hergun enaz iki saat kamera karsisinda olsalar daha ne gaflar ne hükalilar yaparlar.
...
15 Şubat 2013 14:43
ayna
 // ismet kacanf
Aynaya bakmistir...
15 Şubat 2013 13:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler