YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Günlerce konuşulmuştu, Erdoğan o komutanı ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gülhane Askeri Tıp Akademisinde (GATA) tedavi gören Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Necmettin Tetik'i ziyaret etti.
Günlerce konuşulmuştu, Erdoğan o komutanı ziyaret etti
08 Haziran 2016 / 15:23 Güncelleme: 08 Haziran 2016 / 15:29

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gülhane Askeri Tıp Akademisinde (GATA) tedavi gören Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Necmettin Tetik'i ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mardin'in Nusaybin ilçesinde bölücü terör örgütüne yönelik operasyonda yaralanan ve tedavisi GATA'da süren Binbaşı Tetik'i ziyaret ederek, sağlık durumu hakkında doktorlarından bilgi aldı.

Erdoğan, terörle mücadele operasyonlarında yaralanan ve GATA'da tedavi gören gazilere de ziyarette bulundu.

Basına kapalı gerçekleşen ziyaret, yaklaşık 50 dakika sürdü.

Ziyarette Erdoğan'a, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga da eşlik etti.

Binbaşı Tetik'in, önceki görev yeri olan Şırnak'ta, bir çocuğun elini öperken çekilen fotoğrafı, Jandarma Dergisi'nin şubat sayısının kapağında yer almıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldiği dünkü iftarda, Binbaşı Tetik'in gözlerinden yaralı olduğu halde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'ın "Hadi kırsala" sözüne, "Emriniz olur, komutanım." şeklinde yanıt verdiğini anlatmış, Tetik'in kahramanlık hikayesinin tüm gençlere örnek olması temennisinde bulunmuştu.

 

AA

Ölümü hiçe sayan Liderler...!!!
 // Muhafız
Yıllarca Atatürkçü'lüğü ve Laikliği kendi milletine karşı maşa olarak kullanıp,bu Milletin eşarbıyla, dini değerleriyle alaycı tavır takınan Kenan Evren gibi,Çevik Bir gibi darbe zihniyetli Subaylara değil,bu Milletin Öz Değerleriyle bütünleşen Hulusi Akar gibi,Abidin Ünal gibi,Necmettin Tetik gibi Lider Subaylara ihtiyaç vardır.Çünkü Muharebeyi Komutanlar planlar ama Muharebenin sonucunu LİDERLER belirler, TSK.'de kendi Milletinin Öz Değerleriyle bütünleşebilen LİDERLERE ihtiyacı vardır...!!!...
08 Haziran 2016 Çarşamba 16:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler