YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gül'ün oğlu Harvard'a gidiyor
Cumhurbaşkanı Gül’ün oğlu Mehmet Emre girdiği sınavlarda üstün başarı göstererek Harvard Üniversitesi’ne tam puan ile girdi.
Gül'ün oğlu Harvard'a gidiyor
29 Haziran 2010 / 08:19 Güncelleme: 29 Haziran 2010 / 08:23

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün dün Ankara TED Koleji’nden mezun olan küçük oğlu Mehmet Emre Gül (19), ABD’de girdiği sınavlarda üstün başarı göstererek dünyaca ünlü Harvard Üniversitesi’nde eğitim görme hakkı kazandı.

Gül’e Harvard’ın dışında Columbia, Winston, Chicago ve MIT’den de teklif geldi. Mehmet Emre, SAT (Scholastic Aptitute Test) sınavında 800 üzerinden 800 puan alarak ulaşılması zor bir rekora imza attı.

Mehmet Emre’nin ağabeyi de doktora çalışması için ABD’deki Stanford Üniversitesi’ni tercih etmişti. Hayrünnisa Gül’ün yaz sonuna ABD’ye gitmesi bekleniyor. (İnternethaber)

Gidin Kardeşim.
 // Şenol
Gidin kardeşim gidin.Bu ülkede Harwardı hakeden bir sürü gariban,imkan sahibi olmayan gençler var. İmkanınız var ki okuyorsunuz paran varsa kolay oluyor.Bu siyaset ortalam gelir sahibi olanlarada kapı açarsa kendimiz gibi insanlar bizleri nezaman yönetirs o zaman kurtuluruz.Harwarda gidin bir dahada gelmeyin kardeşim....
29 Haziran 2010 21:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler