YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülten Kışanak hakkında soruşturma başlatıldı
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak hakkında "görevi kötüye kullanmak" suçundan soruşturma açıldı.
Gülten Kışanak hakkında soruşturma başlatıldı
04 Ekim 2016 / 17:55 Güncelleme: 04 Ekim 2016 / 17:56

Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile bazı belediyelere görevlendirme yapılmasına tepki bahanesiyle DBP'li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki belediye otobüslerinin dün hizmet vermemesi ve vatandaşların mağdur olması nedeniyle, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca Kışanak ve ilgili yetkililer hakkında soruşturma başlatıldı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine ait belediye otobüsleri, KHK gereği bazı belediyelere görevlendirme yapılmasına tepki gerekçesiyle dün hizmeti durdurmuş, otobüsler Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletme Müdürlüğü garajı ile doğalgaz yakıt istasyonuna çekilmişti.

Belediye otobüslerinin hizmet vermediği kentte, halk otobüslerinin de yetersiz kalması üzerine vatandaşlar büyük mağduriyet yaşamıştı.

....
 // Adıyaman'lı Akın
Daha kaç tane soruşturma açılacak, dosyalar doldu taştı. Alın aşağı. Gücünüz ancak ufak belediye başkanlarına yetiyor gibi geliyor bana....
05 Ekim 2016 07:18
 // KaaN
Soruşturma istemiyoruz ReiS dar ağacı gelsin sallandiralim bütün vatan hainlerini istemiyoruz avrupayida avrupa insan haklarinida Sallayalim hepsini...
04 Ekim 2016 21:49
 // Efeege 45
Sonuc...
04 Ekim 2016 20:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler