YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülerce kendisini durduran o ismi açıkladı
Zaman Gazetesi'nin eski yazarı Hüseyin Gülerce twitter hesabı üzerinden 25 Aralık operasyonunu durdurmaya çalıştığını ama engellendiğini yazmıştı. Takvim'e konuşan Gülerce kendisini engelleyen ismin Zaman yazarı Ahmet Turan Alkan olduğunu açıkladı.
Gülerce kendisini durduran o ismi açıkladı
18 Ekim 2014 / 07:47 Güncelleme: 18 Ekim 2014 / 07:53

Zaman gazetesinin eski yazarlarından ve kısa süre öncesine kadar Fethullah Gülen'e en yakın isimlerden olan Hüseyin Gülerce, Twitter'dan yaptığı açıklamada MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın ifadeye çağrıldığı 7 Şubat krizi için "savaş ilanıydı" dedi. 

Gülerce 25 Aralık soruşturması için ise "topyekün saldırıydı" yorumunu yaparken Gülen Hareketi'ne dönük uyarı ve çağrılarını hatırlatarak "Durdurmaya çalıştım" diye konuştu.

Gülerce "7 Şubat, savaş ilanıydı. 25 Aralık topyekun saldırıydı. Durdurmaya çok çalıştım. Ama çok bilmiş çekirge ile "müneccim" yaftası yapıştırıldı" ifadelerini kullandı. 

Takvim'in ulaştığı Gülerce "Bu konuları artık çok takip etmiyorum. Bana müneccim yaftası yapıştırıp itibarsızlaştırarak, olayları durdurma çabamı engelleyen de Ahmet Turan Alkan'dır" diye konuştu.

???
 // Rızvan
Nedense bu adama karşı müthiş bir güvensizlik var içimde...
18 Ekim 2014 10:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler