YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülerce: Adım gibi eminim talimatı Gülen verdi!
Gülerce: Adım gibi eminim talimatı Gülen verdi!
25 Eylül 2015 17:29
Star gazetesi yazarlarından Hüseyin Gülerce bugünkü köşesinde Fethullah Gülen'i eleştiri bombardımanına tuttu.

'Gülen, acılardan da etkilenmiyor' başlığıyla kaleme aldığı yazısında Fethullah Gülen'in sohbetlerinde bir taraftan “affedici olun, bağrınızı açın, intikam almayı düşünmeyin” derken, diğer bir sohbetinde “onlar var ya onlar.. gübre olacaklar, yemin bile ederim” diye hakaretler yağdırarak çelişkili ifadeler kullandığına dikkat çekti.

''Fethullah Gülen, içine düşülen bu badireyi önleyebilirdi? Kendisine sorgusuz sualsiz bağlanan insanlara çağrılar yapabilirdi. Yapmadı. Ülkemizin Cumhurbaşkanına karşı, Başbakanlığı döneminden itibaren çok ağır hakaretler etti, beddualar savurdu'' diyen Gülerce, Gülen'i son dönemde yaşanan acı ve üzüntülerden etkilenmemekle suçladı.

O talimat Gülen'den geldi

Cemaat medyasının seçim ve koalisyon için yaptıkları yayınları da eleştiren Gülerce, cemaat medyasının CHP ve HDP koalisyonu isteğini, yayınlarını da hep bu yönde yaptıklarını ve bu yayın talimatının Gülen'den alındığını söyledi.

 // mustafa
evet, bazı ülkücüler mhp nin çizgisinin kaydığını görmeleri için, illaki chp ve hdp ile koalisyon kurduğunu görmeyi bekliyor. ak parti ile koalisyon kurmayan bahçeli, hdp ve chp ile koalisyon kurarsa şunu der,
memleket sahipsiz kalmasın....
25 Eylül 2015 19:00
 // Rasim DUMAN
ZAMAN Abonesi oldugum 20 kusur sene boyunca Huseyin GULERCE beyefendinin yazilarini daima okudum, tahlillerinden ve fikirlerinden cok istifade ettim. İnanc, vicdan, insaf ve istikamet sahibi, harbi ve hasbi bir adamdir. Fethullah GULEN'i en iyi taniyanlardan biridir ve bugun o nankor ve hain adamla ilgili olarak verdigi hukumlerde de gayet haklidir....
25 Eylül 2015 18:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler