YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülen'e asansör şoku!
Paralel Yapı'nın lideri olan Fethullah Gülen, Pensilvanya'daki malikanesinin asansöründe tam 1 saat mahsur kaldı. Büyük panik yaşadı. Adamlarına "Bana suikast mı planladınız" diye bağırdı!
Gülen'e asansör şoku!
06 Mayıs 2015 / 08:36 Güncelleme: 06 Mayıs 2015 / 08:59

Fethullah Gülen, ABD'nin Pensilvanya kentindeki malikanesine kaçtı. Okyanus ötesinden Paralel Yapı'ya emir yağdırdı. Devlet içinde devlet kurmaya kalkıştı. 17-25 Aralık Darbe Planı ortaya çıkınca amacına ulaşamadı. Üstüne bir de asansörde kalınca çileden çıktı! Milli Güvenlik Konseyi'nin son toplantısında "Kırmızı Kitaba" giren Gülen, malikanesinde büyük panik yaşadı.

Halatlar dolanmış

Fethullah Terör Örgütü'nün lideri olan Gülen için Pensilvanya'daki malikanesine iki özel asansör yapıldı. Gülen geçtiğimiz günlerde de iki adamı ile malikanenin üst katına çıkmak için asansörü kullandı. Ancak bu sırada asansör aniden durdu. Gülen ve iki adamı asansörde mahsur kaldı. Durum, malikane çalışanlarına iletildi.

Ancak aradan 1 saat geçmesine rağmen Gülen, asansörden inemedi. Bunun üzerine hoca, panikledi. Kapalı alan fobisi bulunan hoca, öfkelendi. Hem yanındaki iki adamına hem de malikanede bulunanlara bağırdı. "Buradan nasıl çıkamıyoruz. Neden asansör aniden durdu. Yoksa bana suikast mı planladınız" diye bağırarak adamlarını topa tuttu. Gülen kısa bir şok yaşarken asansörün halat dolanması yüzünden arızalandığı öğrenildi.

 

TAKVİM

 

Etiketler: , ,
asansor
 // uykucu
Halatlar ve ayaklar ve hashasiler biribirine dolanmaya basladi galiba......
06 Mayıs 2015 Çarşamba 11:43
haşaa
 // osman
hani haşa ALLAH la konuşuyodu yardım isteseymiş
...
06 Mayıs 2015 Çarşamba 09:42
//
 // kaan
inzivada sandığımız cemaat kumpas, şantaj montaj tuzak kurma işleri için inzivaya çekilmiş. halatda dolanır binada çöker bunca ahlaksızlık içinde....
06 Mayıs 2015 Çarşamba 09:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler