YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülen'den yeni talimat! Kendinizi canlı tutun
Gülen'den yeni talimat! Kendinizi canlı tutun
19 Mayıs 2017 11:19
15 Temmuz darbe girişimini planlayan ve uygulamaya geçiren FETÖ, militanlarını dünya kamuoyunda masum göstermek için harekete geçti.

Lobi faaliyetlerini artıran FETÖ'nün çıkardıkları ihanet dergilerindeki yazıların satır aralarına, üyelerine ulaştırmak istediği mesaj ve talimatları gizlediği de belirlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD ziyareti sırasında ABD'den iadesini istediği Gülen'in, The Washington Post'ta yayımlanan yazısı da projenin bir parçası olarak değerlendirildi.

FETÖ'nün kapatılan dergisi "Sızıntı", "Çağlayan" ismiyle yeniden basıldı ve örgüt tarafından dünya ülkelerine dağıtıldı. FETÖ elebaşının dergide taktikler vererek, dağılan örgütü motive etmeye çalıştığı belirlendi.

Gülen, militanlarından kendilerini canlı tutmalarını ve terör faaliyetlerine devam edebilmeleri için alternatif yöntemler geliştirmelerini istedi.

 

SABAH

 // Nuhmehmet
BU ADAMI BAZI KANALLAR HALA KASITLI OLARAK İMAM DİYE MİLLETE KAKTIRMAYA ÇALIŞIYOR DA BİZİM İÇERDEKİ SAFLARDA BUNA ÇANAK TUTUYOR ASRIN DECCALİ SAYELERİNDE FAALİYETLERİNE DAEVAM EDEBİLİYOR...
19 Mayıs 2017 11:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler