YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülen, Papa'yla görüşmesi tepki çekmesin diye...
FETÖ elebaşısının geçmişten bugüne hükümetlerle olan ilişkisini değerlendiren Alper Tan, FETÖ'nün bir zamanlar Papa'yla görüşmesinin 'cemaat' tabanında dikkat çekmesin diye nasıl işler çevirdiklerini anlattı
Gülen, Papa'yla görüşmesi tepki çekmesin diye...
09 Ağustos 2016 / 08:50 Güncelleme: 09 Ağustos 2016 / 08:56

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan Sivil Düşünce programında FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'le ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakın Gülen, Papa ile görüşmesinin tepki çekmemesi için hangi yalanlara sarılmış...

İşte Alper Tan'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

GÜLEN VE PAPA'NIN GÖRÜŞMESİNİ SAĞLAYAN TEMSİLCİ GİZLİ MÜSLÜMANDI

Fetullah Gülen'in Papa'yla görüşmesine aracılık eden İstanbul temsilcisinin aslında Hristiyan değil gizli Müslüman olduğunu ama kendisini gizlediğini söylüyorlardı cemaatin üst düzey insanlarından birisi. Böylece gelebilecek tepkileri ortadan kaldırmış veya yumuşatmış oluyorlardı.

Hatta bunu karşı tarafa da söylemiş olacaklar ki bir süre sonra gerçekleşen bir görüşmede Maroviç cebinden cevşen çıkartarak göstermişti. 

Dolayısıyla cemaat tabanını bu olay karşısında tepkisini azaltmak için böyle bir yalanı da rahatlıkla kullanmışlar

GÜLEN'İN GEÇMİŞ HÜKÜMETLERLE İLİŞKİSİ...

1997'de Türkiye'deki Refah - Yol iktidarının devrilmesinde Fetullah Gülen bir truva atı gibi kullanılıyor. Sonra darbenin başı Süleyman Demirel tarafından, o zaman ki Genelkurmay Başkanı tarafından taltif ediliyor. Arkasından hemen sonra 9 Şubat 1998'de Vatikan'a gönderiliyor ve oranın desteğini alıyor. 

Vatikan'a gittikten 1 sene sonra 21 Mart 1999 tarihinde bu defa ABD bizzat kendi himayesine alıyor ve bu zamana kadar koynunda yılan gibi besliyor.

Olayları incelediğimizde böyle bir kronoloji çıkıyor karşımıza.  

TÜRKİYE'DEKİ SALDIRILARIN ARKASINDA DA ASLINDA FETÖ VAR!

Türkiye'ye karşı yürütülen IŞİD görünümlü saldırıların yani Diyarbakır, Ankara Kızılay, Güvenpark, Merasim Sokak, İstanbul Sultanahmet, Taksim, havalimanı gibi saldırıların gerçek IŞİD saldırıları değil, IŞİD maskeli saldırıları olduğunu söylüyorduk. 

Son darbe ertesindeki gelişmeler ve ortaya çıkan hakikatlere baktığımızda FETÖ'cü generallerin bu saldırıların içinde olduğuna dair çok ciddi işaretler var. Hem PKK hem IŞİD saldırılarında bunların parmağının olduğu biraz daha net bir şekilde görülmeye başladı. 

DARBECİ FETÖ, 'ALLAHIN RIZASINA TALİBİM' DİYOR!

FETÖ çok rahat yalan söylüyor. İnsanları aldatıyor, rahatlıkla yemin ediyor. Allahın rızasına talibim, hiçbir zaman siyaset düşünmedim diyor yıllar önce televizyonlardaki konuşmasında.
Allahın rızasına talipsiniz ama ABD'nin kucağında 20 senedir besleneceksiniz.

Allahın rızasına talipsiniz, balyozcuları temizliyoruz, ergenekoncuları temizliyoruz görüntüsü altında masum insanları da darbecilerle birlikte uzaklaştırıp kendi adamlarınızı yerleştireceksiniz. 

Türkiye'ye tahrip etmeye kalkışan gezicilerin arasında yer alacaksınız. 17-25 Aralık operasyonlarını destekleyerek, hükümeti, devleti, paramparça etmeye çalışacaksınız. O yetmeyecek bu defa kanlı bir darbeyle 17 Temmuz'da kanlı bir darbe girişimiyle, bu ülkenin tanklarını uçaklarını, silahlarını bu insanlara doğrultacaksınız. Parlamento'yu vuracaksınız, cumhurbaşkanlığı sarayını, emniyeti, MİT'i vuracaksınız.

Sonra da, Kur'an'a el basarak 'Allahın rızasına talibim' diyeceksiniz!

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

 

 

EFENDİSİNİ GÖRÜNCE
 // CEM
Papa yı görünce adamın gözlerinin içi gülüyor...
09 Ağustos 2016 Salı 13:03
 // Erol
Oraya gittiğinde rahiplikten kardinalliğe terfi etti. Papanın atadığı ortadoğu gizli kardinalidir feto denen alçak hain...
09 Ağustos 2016 11:58
Vay be
 // Asım S
fetönün ipliği pazara çıktı, onu koruyup kollayanlar da kendini ifşa etmiş oluyor. tarafını niyetini açığa çıkarıyor, dostlukta samimi iseniz iade edin....
09 Ağustos 2016 Salı 09:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler