YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülen medyasında ağır bilanço!
17 Aralık operasyonunun ardından yaşananların Gülen medyasına etkisi büyük oldu.
Gülen medyasında ağır bilanço!
15 Nisan 2014 / 18:50 Güncelleme: 15 Nisan 2014 / 20:21

Gülen medyasından aralarında Ahmet Taşgetiren'in de bulunduğu pek çok isim hükümete yönelik kumpasa tepki göstererek çalıştıkları kurumlardan istifa etti.

17 Aralık darbe girişiminin ardından Gülen medyasının, paralel örgütün operasyonlarını savunan yayınlarına tepki gösteren aralarında Gülen Hareketi ve Fethullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen Ahmet Taşgetiren gibi güçlü kalemlerin de olduğu 10 isim kurumlarından istifa etmişti.

AK Parti hükümetini karalamak için akla hayale sığmayan iftiralar atan Gülen medyasının planları tutmadı. AK Parti hükümetinin yıpranacağını ve 30 Mart'tan sonra yeni bir hükümet kurulacağı hayaliyle planlarını ona göre yapan Gülen medyası adeta Dimyat'a pirince giderken eldeki bulgurdan oldu. AK Parti 30 Mart 2014 yerel seçimlerinden güçlenerek çıkarken, Gülen medyası bir çok önemli ismini bu süreçte kaybederek kan kaybına uğradı.

Gülen medyasında bilanço ağır

Gülen medyasından ayrılanlar arasında, Fethullah Gülen'e oldukça yakın olan Bugün gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren, Zaman gazetesi yazarı Leyla İpekçi, Bugün Gazetesi yazarı Erhan Afyoncu, Zaman gazetesi yazarı İskender Pala, Zaman gazetesi yazarı Beşir Ayvazoğlu, Zaman gazetesi yazarı Mustafa Ulusoy, Zaman ve Aksiyon yazarı H. Salih Zengin, Zaman gazetesi çizeri Osman Turhan, Cihan Haber Ajansı muhabiri Kübra Kara, Zaman gazetesi sayfa editörü Şemsettin Özkan, Cihan Haber Ajansı'nda Akşam Ajansı'nı sunan Gazeteci-Yazar Köksal Akpınar, Cihan Haber Ajansı Network'te spikerlik, editörlük ve seslendirme yapan Salim Gören...

 

STAR

beter olsun
 // mehmet.pekmez@hotmail.com
bu miletten özür dileyene kadar af yok çünkü bu mileti öylesine bir oyuna getirmek için çok çalıştılar muhalefette bunlarla birlik oldu iktidarı sandıkla deviremeyenler ülkeyi devirmeye kalktılar ukraynaya cevirmek istediler allahtan başbakanımızın arkasında dik durdular ve ülke kazandı muhaliflervehaşhaşiler kaybetti...
16 Nisan 2014 Çarşamba 01:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler