YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülen Hareketi'nin elinde çok kaset var!
Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı yeni kitabı “Cemaat'in İflası / Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" adlı kitabında kaset iddiasında bulundu.
Gülen Hareketi'nin elinde çok kaset var!
24 Nisan 2015 / 12:05 Güncelleme: 24 Nisan 2015 / 12:14

Eski emniyet müdürü Hanefi Avcı "Paralel Yapı"nın sadece hükümete değil, topluma hakim olmak istediğini belirterek, bu konuyu herkesin ve her kurumun sorun olarak görmesini istedi.

Avcı, Taksim Hill Otel'de, "Cemaat'in İflası-Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" isimli yeni kitabını tanıttı.

Haliç’te Yaşayan Simonlar kitabıyla Gülen Hareketi'nni hedefi haline gelen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, ‘Cemaat’in İflası / Hoca’nın Ayağının Kaydığı Yer’ adlı ikinci kitabıyla bir kez daha gündemde.

Yeni kitabının tanıtım toplantısında konuşan Hanefi Avcı, “17 ve 25 Aralık operasyonu tamamlanmış olsaydı hükümet ve üst düzey yöneticiler tutuklanacak. Türkiye cezaevine dönecekti” diye konuştu.

Gülen Hareketi'nin elinde çok kaset var

Kitabında, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve 10 MHP’linin seks kasetlerinin Gülen Hareketi tarafından oluşturulduğunun artık bir gerçek olduğunu anlatan Avcı, 'Paralel Yapı'nın elinde halen CHP ve MHP’lilerle birlikte birçok siyasetçi, yargı mensubu, üst düzey yöneticiye ait şantaj görüntüleri içeren kaset olduğunu belirtti.

Avcı, Gülen Hareketi'ne karşı herkesin tavır alması gerektiğini söyleyerek, “bu mücadele, iktidarla Hareket kavgası değil, ülkenin sorunudur” dedi.

Hoca Erdoğan'a 6 ay ömür biçmiş! 

Hanefi Avcı kitapta Fethullah Gülen’in 17-25 Aralık operasyonları öncesinde Gülen Hareketi mensuplarını Başbakan Tayyip Erdoğan’ın altı ay ömrünün kaldığına inandırdığını belirterek “ Hareket mensuplarına kısa bir süre içerisinde emrihak vaki olacağı söylenmişti” dedi.

Avcı, "Paralel Yapı"yı herkesin gördüğünü ancak "Hareket"in görünmediğini vurgulayarak şöyle devam etti:

"Balyozcular, sahte bir plan hazırlanarak mağdur olduklarını sanıyor. 'Casusluk' davasına muhatap olanlar kendilerine böyle bir iftira yapıldığından bahsediyor. İşte ben, bana o zaman kasetler koydular, bana iftira ettiler. Benim hiçbir sol örgütle bağlantım olamaz. 'Bana böyle bir şey yaftaladılar' diye tarif ediyorum. Hepimiz ayrı ayrı tarif ediyoruz. Aslında bu tariflerin hepsinin muhatap noktasında doğru. Hepsini birleştirdiğimiz zaman Gülen Hareketi'nin parçaları ama Hareket bunlardan daha büyük ve farklı bir olay. Ben bir nebze kitapta bunu tanıtmaya çalıştım."

adamların kırk yıllık ajantası var..
 // atiker
devletin her türlü stratejik öneme sahip noktalarına sızdılar kozmik odalara kadar girdiler baykalı götürdü kılıçtarı getirdiler dün okyanus ödesi diyenler porna kasetleri görünce kanka oldular ermeni meselesini batı başkentlerinde vatikanda kotaran paralel ermeni katliamı vardır diyen hüzün yürüyüşü yapan hdp ve pkk lar hepimiz ermeniyiz diyen pankart açan chp liler kısaca ortalık kurtoğlu kaynıyor ihanetin ve tuzağın bini bin para büyük resmi iyi okumak lazım düşmanlarımız hepbirden düyme ba ...
24 Nisan 2015 Cuma 15:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler