YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülen Hareketi PKK'yı uyardı: HDP'yi ezdirmeyelim!
PKK'nın düzenlediği terör saldırılarının HDP'yi zor durumda bıraktığını açıklayan Kılıçdaroğlu'na bir destek de Gülen Hareketi'nden geldi. Zaman Gazetesi yazarı Şahin Alpay, "HDP'yi PKK'ya ezdirmeyelim" dedi!
Gülen Hareketi PKK'yı uyardı: HDP'yi ezdirmeyelim!
29 Eylül 2015 / 13:00 Güncelleme: 29 Eylül 2015 / 14:37

PKK terörü her geçen gün asker/polis/sivil ayrımı yapmaksızın devam ederken, CHP'den sonra terör örgütüne bir uyarı da Gülen Hareketi'nden geldi.

GÜLEN HAREKETİ PKK'YI UYARDI

Zaman yazarı Şahin Alpay, Kılıçdaroğlu'nun Avrupa'daki temasları sırasında sarfettiği sözlerini referans alarak "HDP'yi PKK'ya ezdirmeyelim" dedi.

k1-008.jpg

HDP'LİLER PKK'YA YAKIN OLMAKTAN RAHATSIZ DEĞİL

Oysa ki HDP milletvekilleri, saklama gereği duymadan PKK'lı teröristlerin cenaze törenlerine katılıyor, bu cenazelerde çekilen fotoğrafları da sosyal medya aracılığıyla 'şehit cenazesindeyiz' diye paylaşıyor.

Alpay bugünkü yazısında "Türkiye kamuoyunun HDP'yi PKK-AKP işbirliğine ezdirmemesi lazım" diyerek Kılıçdaroğlu'nun sözlerini bir adım öteye taşıdı.

k2.jpg

İşte yazıdaki o bölümler:

"AKP - PKK HDP'Yİ EZİYOR"

Herkes kendi kendine sormalı: CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “AKP-PKK işbirliği ülkeyi bu hale getirdi. AKP'nin eş başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan ile PKK'nın yaptıkları örtüşüyor. Terör örgütünün lideri, başkanlığın kendileri için sorun olmayacağını söylüyordu. Şimdi HDP'yi aralarında eziyorlar...” (27.09.2015) dediği zaman tümüyle haksız mıdır?

Türkiye halkı olarak HDP'nin AKP ile PKK arasında ezilmesine izin vermemeliyiz. Kürtler arasındaki kafa karışıklığının giderilmesi, şiddet sarmalının son bulması için Abdullah Öcalan dahil Kürt siyasi hareketinin bütün unsurlarının özgürce katılacağı bir tartışmaya da o kadar büyük ihtiyaç var ki...

meh.jpg

şimdi yeni çirkef bir dezgah vizyona sokulmaya..
 // atiker
çalışılıyor pkk devletten büyük bir darbe yedi mücadele aralıksız aynı biçimde devam ederse terörle bir yere gidemeyeceklerini silahın bir şey kazandırmayacağını anladılar sıranın hdp ye geldiğini gören iç ve dış düşmanlar demirtaşı ve arkadaşlarını pkk dan sözde ayrıştırmaya cici çocuk mazlum oğlanlar rolüne büründürmeye çalışıyorlar hdp yi demokrasi havarisi ilan etmeye zaman kazanmaya çalışıyorlar akşam cw tv de cabas uludereyi devlete yıkmaya eskileri kaşımaya çalışıyor pkk ya akıl veriyordu...
29 Eylül 2015 Salı 15:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler