YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülen grubunun gizli planını deşifre etti!
Sabah gazetesi istihbarat şefi Abdurrahman Şimşek Gülen Cemaatiyle ilgili bomba açıklamalarda bulundu. Şimşek, "Bunların tamamı devletten silinmediği sürece asla düzelmez. Bunlar hukuk falan dinlemiyor" dedi.
Gülen grubunun gizli planını deşifre etti!
02 Ocak 2014 / 10:05 Güncelleme: 02 Ocak 2014 / 10:14

A Haber'de yayınlanan Medya Dünyası programına konuk olan Abdurrahman Şimşek gündemi değerlendirdi.

Sabah gazetesinde yaptığı haberle Cemaatin Emniyet İmamı'nı açıklayan ve tüm gerçekleri gün yüzüne çıkaran Şimşek cemaat hakkında ortalığı karıştıracak iddialarda bulundu.

Bunlar hukuk falan dinlemiyor

Her yerin bir imamı var. Emniyet'i ele geçirdiler, Maliye'yi ele geçirdiler, Milli Eğitimi ele geçirdiler. Her şeyi istiyorlar. Her şey benim diyorlar. Sen benim sayemde bu askerleri indirdin her şeyi bana vereceksin diyorlar. Hakan Şükür'e istifa et diyorsun istifa ediyor. Savcıya bildiri dağıtacaksın diyor. Savcı bildiri dağıtıyor, HSYK oradan davula vuruyor. Her şey sistematik bir şekilde gidiyor. Bunların tamamı devletten silinmediği sürece asla düzelmez. Bunlar hukuk falan dinlemiyor. Biz devletiz diyorlar. Tayyip Erdoğan'ı da indireceğiz, askerleri de indireceğiz, Hoca 2018'de Türkiye'ye gelecek, geldiği zaman halife şeklinde her şey ele geçirilmiş vaziyette bizim elimizde olması gerekiyor diyorlar.

Tüm kurumların imamı var

Devlet nasılsa aynısının paraleli var. Maliye'nin başında bakanı varsa onunda imamı var, Maliye'nin genel müdürü varsa onunda genel müdürü karşılayan imamı var.

16:21
 // TEMİZLİK
Hiç şüphesiz bu şer odakları temizlenecektir. Az beklesinler hele....
02 Ocak 2014 16:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler