YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülen cemaatine ateş püskürdü!
Gülen cemaatine ateş püskürdü!
01 Şubat 2014 21:58
A Haber'de yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre Programı Tarihçi Yazar Kadir Mısıroğlu'nu konuk etti.

17 Aralık Operasyonu ve sonrasında yaşanan gelişmelerin masaya yatırıldığı programda Mısıroğlu, Gülen Cemaati ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fethullah Gülen'in hem dine karşı geldiğini, hem de devlete zarar verdiğini belirten Mısıroğlu "Gülen dini bir hareket değildir. Holding hareketidir. İngiltere'deki okullarını kraliçe destekliyor. Yahudi sermayesi sponsor oluyor. İşadamı Yusuf Cevahir, Gülen okullarından birine gideceğim dedi. Gitme dedim ama gitti. Orada Müdür odasında beklerken Sudan’daki okulun parasını Unesco’nun ödediğini gösteren faturayı görmüş. Bunu fotokopi alabilir miyim demiş. Heyt höyt bu ne arıyor burada falan diye apar topar imha etmişler. Sudan’ın dili Arapça, dini Şeriat. Sen oraya ne öğretmeye gidiyorsun? Amaç belli. Köle Müslümanlar yetiştirmek." diye konuştu.

“Allah'tan korkan Peygamber üzerine yalan söylemez”

Fethullah Gülen'in “Hz.Peygamber Türkçe Olimpiyatlarına geldi” “Tweetleri ikiye katlayın dedi” sözlerini de sert bir dille eleştiren Mısıroğlu

Kur’an-ı yakan adam yanarak can verdi biliyorsunuz. Fethullah’ı da Peygamberin ruhaniyeti çarptı. Peygamber gelmiş dershane arsasını teftiş ediyormuş. Bu da ayılıp bayılıyor orada. Daha neler var; gencecik kızlarla erkekler kucak kucağa oturmuş şarkı söylüyor, Peygamber de oraya teşrif ediyormuş. Bir de sadece kendisi görmemiş 10 tane müridi görmüş. Rüya da değil diyor. Tecessüm etti cisimlendi. Yani peygamber geldi diyor. Peygamber üzerine yalan söylenmez Allah'tan kork! Peygamberi yalanına alet eden cezasız kalmaz. İşte bunların cezasını çekiyor."

Yanıldım demek bu kadar mı zor?

Ben bu çekirdek kadronun bu işten dönmeyeceğini biliyorum. Kendisine verilen talimatları yerine getiriyorlar. Bugün İsrail'in hedefinde üç lider var. Obama, Putin ve Erdoğan. Onun için kalan samimiler için bir uyarı mahiyetinde kitaplar yazıp bunları anlatıyorum. Yahu yanıldım demek bu kadar mı zor. Ben diyorum işte bu adamın gazetesinde yazdım savundum yıllarca. Ama yanıldım. Şimdi bu yazdığı mektuplarda Papa'ya sizin misyonunuzun bir parçası olmak isterim diyor. Papa'nın misyonu nedir? Hristiyanlığı ayakta tutmak, yaymak. Papa'nın sözünü tasdik eder imza atarım diyor. Bunu diyen birine gelsin karşıma ben de ona kafir oldun demezsem namerdim demezsem namerdim.

 

00:03
 // YADİGAR
En çok da, fetoş'un kıtmir kıtmir kıtmir diye ağzına öykünmesine güldüm. Akşam akşam, iyi eğlendim bu fesli Adam'ın sayesinde....
02 Şubat 2014 00:03
00:02
 // Oktay D Gezer
Ey milletim:ibret için bu yazıyı okuyunuz,okutunuz!Bu maskeli-cubbelileri teşhir edınız!...
02 Şubat 2014 00:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler