YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gül'den sürpriz zirve
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 25 Haziran Cuma günü terör olaylarını değerlendirmek üzere STK temsilcileriyle bir araya gelecek.
Gül'den sürpriz zirve
23 Haziran 2010 / 13:04 Güncelleme: 23 Haziran 2010 / 13:09

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 25 Haziran Cuma günü, son terör olaylarını değerlendirmek üzere çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle İstanbul'da bir araya gelecek.

Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Gül, 25-26 Haziran tarihlerinde yapılması öngörülen Niğde ve Aksaray gezilerini iptal etti.

Cumhurbaşkanı Gül, yarın yapılacak Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısının ardından 25 Haziran Cuma günü İstanbul'da çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle bir araya gelecek.

Terör saldırılarının gündemde olacağı toplantıya aralarında TOBB, TÜSİAD, TİM, TUSKON, Barolar Birliği, DİSK, Türk-İş, Hak-İş, Memur-Sen ve KESK'in de bulunduğu çok sayıda sivil toplum örgütünün temsilcileri davet edildi.

İstanbul'da gerçekleşecek toplantının, 25 Haziran 2010 Cuma günü saat 10.30'da başlaması öngörülüyor.

Cumhurbaşkanı Gül, hafta başında terör gündemiyle Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirilen Güvenlik Zirvesi'nin ardından TBMM'de grubu bulunan siyasi partilerin liderleriyle ayrı ayrı görüşmüştü.  
AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler