YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gül'den rahatlatan açıklama
Cumhurbaşkanı Abdullah: Türkiye'nin geleceği çok parlak, bundan hiç kimse şüphe duymasın.
Gül'den rahatlatan açıklama
26 Şubat 2010 / 16:50 Güncelleme: 26 Şubat 2010 / 17:00

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye'nin geleceğinin gerçekten çok parlak olduğunu, bundan hiç kimsenin şüphe duymaması gerektiğini belirterek, ''Bugün yaşanan olaylar, dün de açıkladık, anayasamız ortada, kanunlarımız ortada, bunların çerçevesi içinde her şey neticeye ulaşacaktır'' dedi. Gül, iş adamlarına ''Siz asla bu işlere takılmayın ve moralinizi bozmayın'' diye seslendi.

İvedik Organize Sanayi Bölgesinde iş adamları ve sektör temsilcileri ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Gül, burada yaptığı konuşmada Türkiye'nin inanılmaz bir değişim yaşadığını söyledi.

İş adamlarının çalışma azmi ve hırsının Türkiye'yi kısa sürede inanılmaz bir noktaya getireceğini ifade eden Gül, iş adamlarına şöyle seslendi:

''Türkiye'nin geleceği gerçekten çok parlak, bundan hiç şüpheniz olmasın. Bugün yaşanan olaylar, dün de açıkladık, anayasamız ortada, kanunlarımız ortada, bunların çerçevesi içinde her şey neticeye ulaşacaktır. Siz asla bu işlere takılmayın ve moralinizi bozmayın. Bunların hepsi geçecektir. Bu tip şeyler birçok ülkede olmuştur. Kanunlarımız, kurallarımız, her şey çalışmaktadır. Meclisimiz çalışmaktadır. Siz işinize ve gücünüze bakın, sonunda su yolunu bulacaktır. Sakın ha moral bozup geriye düşmeyin.

Türkiye'ye morali çalışarak, üreterek siz veriyorsunuz. Türkiye'de güzel şeyler oluyor. Bunları gölgelemeyelim.''  AA

Sayın Gül fazla güven duymasın.
 // ibrahim çelikoğlu
Güvendiği dağlara kar yağabilir.Anayasa yaparak,kendilerine göre değiştirip partilerinin kapatıldığını unutmasın.Fırsat buldukları zaman koparıp atanları,sağa sola saçanları unutmasın ve her söylelene inanmasın.Kur'an'da "Siz bizim gönderdiğimiz peygamberleri bile öldürdünüz"der.Herkez kendi güvenliğini almalı, ondan sonra tevekül etmelidir.Türkiye'de en revanşta olan "hakaret etti"deyip idama götürme yoludur.Devlet,vatan yoktur.Kendi "üstün,büyük...
26 Şubat 2010 19:12
gerçekten güzel açıklama
 // ugur kayabas
birde chp, mhp ve bdp siyaseti öğrenip demokratik siyaset yapabilseler herşey güllük gülistanlık olurdu ve tüm sorunlarda çözülürdü....
26 Şubat 2010 17:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler