YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gül’den Erdoğan’a dikkat çekici hitap
Gül’den Erdoğan’a dikkat çekici hitap
13 Ağustos 2014 07:29
Gül, verdiği veda resepsiyonunda Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a “Sayın seçilmiş cumhurbaşkanım” şeklinde hitap etti

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, verdiği veda resepsiyonunda Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a “Sayın seçilmiş cumhurbaşkanım” şeklinde hitap etti.

Gül, yaptığı veda konuşmasında, Erdoğan'a 'Sayın seçilmiş Cumhurbaşkanı' diye hitap ederek, "Sayın seçilmiş Cumhurbaşkanı, muhterem Hanımefendi Emine Hanım, değerli misafirler, hanımefendiler, beyefendiler Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı olarak 7 yıllık görev sürem bitmek üzere, sonuna gelmiş bulunuyorum. Bu vesileyle eşimle birlikte verdiğimiz bu resepsiyona geldiğiniz için hepinize hoş geldiniz diyoruz ve hepinize teşekkür ediyoruz.

Geçen Pazar günü yapılan seçimlerde 12. cumhurbaşkanı olarak seçilmiş bulunan Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı canı gönülden tebrik ediyorum. Emine Hanımı, sizi aynı şekilde ve Allah'tan muvaffakiyetler diliyorum. Kendilerine üstlenecekleri bu şerefli görevde Cenabı Allah'ın hep yardımcı olmasını temenni ediyoruz. Niyaz ediyoruz" dedi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler