YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gruba gece boyunca 62 kişi daha üye oldu
Gruba gece boyunca 62 kişi daha üye oldu
Gruba gece boyunca 62 kişi daha üye oldu
12 Nisan 2008 / 07:26 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


Ulusoy'un yakalanmasının ardından dünyanın en büyük paylaşım sitesi olan Facebook'ta 'Ömer Ulusoy bir kahramandır' başlıklı bir sayfa açıldı.


Dün akşam saatlerine kadar 100 kişinin üye olduğu gruba gece boyunca 62 kişi daha üye oldu. Sayfanın tanıtım açıklamasına www.yazaristan.com sitesi adına, "Kim bu Kahraman'ın heybetine karşı koyabildi ve koyabilecek. Bu ülkeyi bölmeye çalışabilirsiniz. 10 bin militanınız da olabilir, ama öl deyince ölecek 5 milyon Türk gencinin varlığını da unutmayın. Sizi o zaman ne Avrupa ne Amerika ne de Irak'taki çemkiren köpek kurtarabilir elimizden... Kılıcımız kınından çıkmadı daha... Ömer Ulusoy'un gözatına alınmasına tepkiliyiz. Hepimiz Ömer Ulusoy'uz. Vatan sağolsun" ifadeleri yazıldı.


Fakat www.yazaristan.com adı kullanılarak siteye yapılan açıklamayı yalanlayan sitenin yazarlarından İbrahim Baylan, "Buraya bırakılan mesajla bizim sitemizin bir ilgisi yoktur" dedi. Dünyanın en büyük görüntü paylaşım sitesi Youtube'de Hrant Dink suikastçisi O.S. hakkında destekleyici video klipler yayınlanmıştı.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler