YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gözlerini meclise mi diktiler?
Akşam gazetesi yazarı Turgay Güler, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ve 14 Aralık operasyonunda tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın MHP'den milletvekili olacağını öne sürdü.
Gözlerini meclise mi diktiler?
31 Aralık 2014 / 20:48 Güncelleme: 31 Aralık 2014 / 20:54

Akşam gazetesi yazarı Turgay Güler, Zaman Gazetesi Genel Yayın Mürdüü Ekrem Dumanlı ve 14 Aralık operasyonunda tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın MHP'den milletvekili olacağını öne sürdü.

BBP VE MHP ittifak yapacak

"Cemaat Büyük Birlik Partisi'ni kontrol altına almayı başardı" diyen Turgay Güler, şu iddiayı ortaya attı:

BBP ile MHP, 2015 seçimlerinde ittifak yapacak. Ekrem Dumanlı, Hidayet Karaca, emekli Emniyet Müdürü Ali Fuat Yılmazer ve BBP Genel Başkanı Mustafa DesticiMHP listesinden meclise girecek.

Nasıl yani?

Engin Alan'ı paralel yapının elinden kurtarmak için aday yapan MHP, şimdi de bu isimleri mi partiye alacak?

Komünistleri İhsanoğlu etrafında toplayabilen irade

Komünistleri, sosyalistleri, ulusalcıları, sağcıları, solcuları, cemaati Ekmeleddin İhsanoğlu'nun etrafında toplayabilen irade nedir?

Yahut Oktay Ekşi'yi Zaman Gazetesi'ne götüren, Ekrem Dumanlı ile kucaklaştıran irade nedir? Onlarcasını sayabiliriz. Düne kadar cemaate küfreden CHP, bugün nasıl oldu da o cemaatle kol kola girdi?

23:46
 // M.N.A.
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
31 Aralık 2014 23:46
Özünde Biribirinizden farksızsınız
 // Ömer
Sn.Güler yerel seçimlerde seçim öncesi Sarıgül istifa edecek demişti. etmedi.şimdi ise kim nereden vekil olacak diyor.Aslında bu tür manipülatif yazı ve haberler bizleri asıl meselelerden uzaklaştırıyor gibi.Selahattin gibiler kendi çocuklarını yurtdışında özel okullarda okutup Kürt kanı üzerinden siyasi rant devşiriyor iktidar ben barışı sağlayacağım diye halkın vergileri ile yerel yöneticilerce cezalandırılıyor başkent örnek,muhalefet ise sizlere ömür.b.bakan melihe gökçek'e yeter desin artık...
31 Aralık 2014 Çarşamba 21:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler