YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gözaltındaki Oktay'ın son durumu
Gözaltındaki Oktay'ın son durumu
02 Haziran 2010 13:45
Ergenekon soruşturması kapsamında gözltına alınan Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay, Kroner Yoğun Bakım Ünitesi'nden çıkarılarak, farklı bir klinikte tedavi altına alındı.

''Ergenekon'' soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve yüksek tansiyon nedeniyle hastaneye yatırılan eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay'ın, tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi Acil Servis Kroner Yoğun Bakım Ünitesi'nden çıkarılarak, hastanede farklı bir klinikte tedavi altına alındığı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, yüksek tansiyon nedeniyle hastaneye yatırılan ve Acil Servis Kroner Yoğun Bakım Servisi'nde tedaviye alınan Oktay'ın, bugün öğle saatlerinde ilgili birimden çıkarıldığı ve farklı bir klinikte tedavisine devam edildiği öğrenildi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinde dün sabah saatlerinde gözaltına alınan Oktay'ın, Keçiören ve Beysukent'teki evleri ile Gaziosmanpaşa'daki bürosunda arama yapılmıştı.

Oktay daha sonra polis ekiplerince, sağlık kontrolü için Keçiören'deki Adli Tıp Kurumu'na götürülmüş, sağlık kontrolünün ardından, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi'ne sevk edilmiş ve hastanede yatarak tedavi edilmesine karar verilmişti.
AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler