YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Gözaltında kayboldu" diye provokasyon yapmışlardı, bakın nerede çıktı
DBP Şırnak il yöneticisi Hurşit Külter'in Irak'ın Kerkük kentinde olduğu ve bir basın açıklaması yapacağı belirtildi. Külter 134 gündür kayıptı.
"Gözaltında kayboldu" diye provokasyon yapmışlardı, bakın nerede çıktı
07 Ekim 2016 / 11:40 Güncelleme: 07 Ekim 2016 / 11:47

Şırnak'ta 27 Mayıs'tan beri kendisinden haber alınamayan ve PKK'lıların kazdıkları hendek ve barikatların temizlenmesi için başlatılan operasyonlar sırasında kaybolan DBP Şırnak il yöneticisi Hurşit Külter'in Irak'ın Kerkük kentinde olduğu iddia edildi.

TUNCEL, BASINDAN DUYDU

Külter'in kaybolmasının ardından sosyal medyada 'gözaltında kaybedildiği' ileri sürülmüştü.

Olayın duyulmasının ardından  DBP'nin diğer Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel, kendilerinin de konuyu basından öğrendiğini söyledi.

rs1-796.jpg

SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTI

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, 27 Mayıs'tan beri kendisinden haber alınamayan DBP il yöneticisi için soruşturma başlatıldığını açıklamıştı.

Külter'in kaybolduğu gün olan 27 Mayıs'ta 'BÖF' adlı, özel harekatçılara ait olduğu iddia edilen bir twitter hesabından, Külter'in gözaltına alındığına dair fotoğraflar paylaşılmış, daha sonra bu paylaşım geri çekilmiş ve hesap saatlerce askıya alınmıştı. 

 

DHA

ÇlKAR, ÇlKAR DAHA NELER ÇlKAR➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
Bu tekAnalı-çokBabalı-PekKaKalıKöpekler, öylesine doğurgandır ki, sakladıkları delhizlerden daha ne köpekler çıkar!!! ...
07 Ekim 2016 Cuma 12:44
cuma vaazımdır. size de bu yakışır ey mahalle.
 // hursit dilaver
eksik ölmasın öyle bir mahallemiz var ki,bakıyörum da,şu çenesine völe çekilen kız kadar 60 tane muezzinin lafı edilmiyör.hele bizim medya leşkerleri,bu tekme yiyeni mudafa için nasıl da çırpınıp tekme atanı yerin dibine sökuyörlar da vatan hainliği için imza töplayıp,APÖ ÇIKSIN,BU GİRSİN diyecekler.yazık.60 tane höca eğer darbe başarılsaydı öldurulduğu gibi kalan 40-50.000 tanesi de minarelerden sallanacaktı.A .U DE SURATINDA ŞİŞE PATLATILIP GÖZU KAPANAN TURBANLIYI HİÇ DUYDUNUZ MU.UTANIN....
07 Ekim 2016 Cuma 11:56
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler