YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gözaltına alınanlara tepkilen dinmiyor
İstanbul sabaha polislerin polislere karşı düzenlediği iki operasyonla uyandı.76 polise ‘casusluk’, 39 polise ise ‘yasadışı dinleme’den yakalama kararı çıktı. Gözaltına alınanlara tepkiler ise hala devam ediyor
Gözaltına alınanlara tepkilen dinmiyor
23 Temmuz 2014 / 09:11 Güncelleme: 23 Temmuz 2014 / 09:18

Ergenekon ve Balyoz'dan tahliye olanlar ise olası davalarda müdahil olmaya 'Dünden razı'...

İşte operasyonla ilgili gözaltı tepkileri:

-Yarbay Ali Tatar’ın ağabeyi Ahmet Tatar: Çok canımızı yaktınız. Çok zulmettiniz. Umarım siz adil hukuktan mahrum kalmazsınız.

-Ergin Saygun’un kızı Ece Saygun: Babamı gözaltına alan, sorgulayan ve sabah 5’te uyandırıp göğsüne yafta tutturup sabıka fotoğrafı çektiren Kazım Aksoy da gözaltında.

-Dursun Çiçek’in kızı İrem Çiçek: Maşalar ve maşayı tutan eller ortaya çıkana kadar davaların peşini bırakmayacağız. Açılması muhtemel davalarda müdahil olacağız.

-Avukat Celal Ülgen: Hukuksuzluğu bayrak edinenlere hukuk uygulansın diyebilirim.

-Adnan Bulut: F tipi basın ‘kelepçe’ diye yaygara yapıyor. F tipi polis uçağın kapısında yüzlerce kişinin önünde kelepçe taktı bana. Nereye kaçacaktım?

-Barış Pehlivan: Gözaltına alınan polisler çok kişinin hayatını çaldı. Dileğim, gerçek suçlarından adil yargılanmaları ve bize ettikleri zulmü görmemeleri.

-Recep Yeter: Kimse evlerinden delil vs. çıkmasını beklemiyor. Delil üretme ustalarının delil yok etmedeki ustalığını da tahmin edebilirsiniz.

-Şamil Tayyar: Kışın (17/25 Aralık) yediğin hurmalar yazın (22 Ağustos) seni tırmalar.

İLAHİ KADER
 // ADEMOĞLU
Beter olun sizi Yahudi uşakları.Keser sap zamanı geldi demek.Kaç ocak söndürdünüz acaba.Allah sizin yanınıza bırakırmı zulmü.Beter olun....
23 Temmuz 2014 Çarşamba 09:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler