YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Göstericiler belediye binasını yaktılar
İzinsiz gösteri yapan eylemciler, Ağrı'da bir belediye binasını ateşe verdiler.
Göstericiler belediye binasını yaktılar
08 Ekim 2014 / 18:15 Güncelleme: 08 Ekim 2014 / 18:17

Ağrı’nın Patnos ilçesinde izinsiz gösteri yapan kalabalık grup, belediye binasını camlarını kırdı, binanın bazı bölümlerini, garajını ve araçları ateşe verdi.

Yapılan protestoların ikinci gününde de esnaf kepenk açmazken, göstericiler bölgeye gelen polise taş, havai fişek ve molotof kokteyliyle saldırdı. Polis, grubu dağıtmak için gaz bombası ve tazyikli suyla müdahalede bulundu. Göstericiler daha sonra çevre yolu üzerindeki belediye binasını camlarını kırdı, binanın bazı bölümlerini, garajını ve araçları ateşe verdi. Alev alan otomobiller kullanılamaz hale geldi.

Otomobiller, TOMA'nın yardımıyla su sıkılarak söndürülmeye çalışılıyor. belediyeye ye ait çok sayıda araç yakılırken, kamu binası ve bankamatikler ateşe verildi.

Polis yanan araçların yanındaki binalarda kalanlara boşaltmaları için ilçede anons yapıyor. Ayrıca şu an itibariyle Patnos ilçesinde göz altı sayısının yedi olduğu öğrenildi.

 

 

İHA

pyd terör örgütüne
 // atiker
barzani bile sahip çıkmıyor yardım etmiyor barzaniye bile ihanet ettiler esatla anlaşıp sünni arap ve diğerlerini öldürüyordunuz tanpon bölge oluşturup sözde kürt onotom bölgesi ilan etmiştiniz pkk israilinmi terör örgütü yoksa kürt gerillasımı herşey açığa çıktı pkk nerde kobaniye gidemiyormu dağlarmı sarp dün sokakları ateşe verenler azmış kudurmuştan beterdiler belalarını allahtan bulurlar....
09 Ekim 2014 Perşembe 09:20
Gerçekleri ne zaman göreceksiniz?
 // Muhafız
Esad a karşı savaşan özgür Suriye ordusu na karşı IŞİD le el ele vererek savaşan pyd, pkk şimdi karşılarında IŞİD İ kobaniye saldırdığını görünce Türkiye de sokak eylemlerine başladı, kimse neden zamanında fırsat varken pyd, ypg le el ele vererek IŞİD e karşı savaşmadı diye sormuyor acaba?, Irak ta Şii ler zamanında sünnileri katlederken, Suriye'de beşar Esad sünnileri katlederken kimse olanları görmüyordu, yapılmak istenen asıl olay Irak ta, Suriye'de sünnileri def ederek buralardan kovmaktır...
08 Ekim 2014 Çarşamba 23:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler