YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Görmez: 'Allah masumların intikamını mutlaka alacaktır'
Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, başkentteki terör saldırısına ilişkin açıklama yayınladı.
Görmez: 'Allah masumların intikamını mutlaka alacaktır'
18 Şubat 2016 / 09:10 Güncelleme: 18 Şubat 2016 / 09:11

Mehmet Görmez, "Bu hunharca katliamı gerçekleştirenleri ahirette can yakıcı bir azap beklemektedir. Allah, masum canların intikamını mutlaka alacaktır. Allah mazlumlarla beraberdir. Zalimler bu dünyada da ahirette de hüsrana uğrayacaklardır" ifadelerini kullandı.

Görmez, yazılı açıklamasında, akşam saatlerinde gerçekleştirilen terör saldırısını kınadı. Saldırıda şehit olanlara Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileyen Görmez, şunları kaydetti:

"İnsana, hayata ve huzura kasteden zalimler ve katiller güruhu çok iyi bilmelidirler ki, Allah'ın adaletinden asla kaçamayacaklardır. Allah, zalimlerden bu hain saldırının hesabını er ya da geç mutlaka soracaktır. Bu hunharca katliamı gerçekleştirenleri ahirette can yakıcı bir azap beklemektedir. Allah, masum canların intikamını mutlaka alacaktır. Allah mazlumlarla beraberdir. Zalimler bu dünyada da ahirette de hüsrana uğrayacaklardır. Cenab-ı Allah bu saldırıda hayatlarını kaybeden masum kardeşlerimizi engin rahmet-i Rahmanıyla karşılasın, yaralarımıza derman olsun, millet olarak sabır ve tahammül gücü zorlanan gönüllerimizi onarsın. Milletimizin başı sağolsun.

Ya Rab
 // uykucu
Sana yalvariyorum.Bu masumlarin kanlarini dokenlerden intikam alacagin vakte beni de sahit eyle.Amin. ...
18 Şubat 2016 Perşembe 09:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler